+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda Koşmak kasları eritir mi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Koşmak kasları eritir mi
  Koşmak kasları eritir mi

  Kilo vermeye çalışan tüm bayanlara verilen ilk tavsiye yürüyüş yap olur. Peki, yürüyüş yapmak göbek eritir mi? Yürüyüş esnasında vücudunuzda nerelerinizin çalıştığını hayal edin, sadece kollar ve bacaklar. Bu ne demek oluyor yürüyüş esnasında en büyük kilo kaybını kollar ve bacaklardan sağlarsınız.
  Yürüyüş yapmak metabolizma hızınızı arttıracağı için kilo vermenizi kolaylaştırır. Yürüyüşünüze birkaç egzersiz daha ekleme yaparsanız göbek eritmenize de yardımcı olabilir ya da yürüyüş temponuzu artırarak koşmaya yakın bir performans gösterirseniz de bir miktar göbek bölgenizdeki yağlanmadan kurtulabilirsiniz. Önerilerimizi dikkate almanızı temenni eder ve sağlıklı uzun bir yaşam geçirmenizi dileriz.

  kosmak.jpg
 2. Fatma
  Administrator

  Kilo probleminin yoksa bille en az haftada bir gün 1-2 saat koşun çünkü koşmak zihni açıyor, dikkat gücünü yükseltiyor bunlarda gerek sosyal hayatımızda gerekse iş hayattımızda bize avantaj verecektir.
+ Yorum Gönder


koşmak kas eritirmi,  koşmak kasları eritir mi,  koşmak kasları eritirmi,  koşarak kas yapmak,  kosmak kaslari eritirmi,  koşmak göbek eritirmi