+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Burak Özçivit Roportajı (Baba Ocağı) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Burak Özçivit Roportajı (Baba Ocağı)
  Burak Özçivit ile Yapılan Röportajla bilinmeyenler ortaya çıktı

  Burak Özçivit1.jpg

  Setteki uyum ekrana yansıyor !
  Star TV'nin sevilen dizilerinden Baba Ocağı'nda oynayan Burak Özçivit, setteki uyumun ekrana yansıdığını söyledi.

  Babalarının ziraat okuması için İstanbul'a gönderdiği iki gencin, müzik sektöründe çalıştıklarının ortaya çıkmasıyla değişen yaşamlarının anlatıldığı Baba Ocağı dizisinin çekimleri Muğla'nın Bozöyük Köyü'nde devam ediyor.

  Yapımcılığını Sinetel Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı dizinin senaryosu ise üç kalemden çıkıyor; Baykut Badem, Filiz Ekinci ve Arzu Birol

  Engin Şenkan, Ali Sürmeli ve Suzan Aksoy gibi usta oyuncularla birlikte rol alan genç oyuncu Burak Özçivit, Milliyet Televizyon'un sorularını yanıtladı:

  "Kendi adıma konuşursam ilk olarak şunu söyleyeyim, en başta yönetmenimiz Mustafa Ağabey, bizi çok iyi motive ediyor. Ondan sonra da tabii ki Engen Şenkan, Ali Sürmeli, Suzan Aksoy

  Setteki bu uyum ekrana da yansıyor diye düşünüyorum. Buradaki insanlar da bizi çok seviyor. Hepsi geliyor bizimle fotoğraf çektiriyor. Buradaki köylüler de çok doğal ve içten.

  Bütün oyuncuların Ceren Hindistan ve bana kol kanat germesinden dolayı ortaya çok güzel bir iş çıkıyor aslında."

  Baba Ocağı dizisinde oynayan Ceren Hindistan, daha önce kısa süren bir iki dizide yer almasına karşın bu dizinin kendisi için büyük bir şans olduğunu söyledi.

  Star TV'de yayınlanan Baba Ocağı dizisinde rol alan Ceren Hindistan, 1989 doğumlu ve Miss Turkey 2007 yarışmasına katılıp, 22 finalistten birisi olmuştu. İlk 10'a kalmasına karşın derece alamayan Hindistan, yarışmanın ardından kendisine gelen teklifi değerlendirdiğini söyledi.

  Milliyet Televizyon'un sorularını yanıtlayan Ceren Hindistan, Miss Turkey Komite Başkanı Can Sandıkçıoğlu ve Abdullah Oğuz'un ortaklaşa kurdukları Acans'ın ilk oyuncusu olduğunu anlattı.

  Ceren Hindistan, "Bana oyunculuk dersleri aldırdılar. Çok yetersiz olduğum için oyunculuk workshoq'larına katıldım. Sonuçta hala daha yetersizim. İlk olarak Fox TV'de Rafet El Roman'ın başrol oynadığı 'Senin Uğruna' isimli diziden teklif aldım. Evin kızı 'Serpil'i oynuyordum ama reytinglerden dolayı dizi devam edemedi" diye konuştu.

  Star TV'de ekrana gelen Seda Sayan ve Tamer Karadağlı'nın başrolünü oynadığı 'Fedeai' dizisinden teklif geldiğini ifade eden Ceren, ancak o dizinin de kısa sürmediğini daha sonra Baba Ocağı'nın kadrosuna katıldığını belirtti.

  "Burası benim için hem iş, hem de ailem gibi oldu. Ben bir servet ödesem böyle bir kadronun hepsini bir araya toplayamazdım. Benim için büyük bir şans" diyerek Baba Ocağı dizisinin kariyerine önemli bir katkı yapacağını ifade etti.

  Kaynak : Televizyon Gazetesi 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Burak özçivit kızlar tarafından en çok beğenilen oyunculardan birisidir. bu güne kadar oynadığı bütün diziler büyük bir beyeni ve çok fazla hayran kitlesi toplamıştır. burak özçivit sadece baba ocağı, küçük sırlar, muhteşem yüzyıl gibi dizilerde rol almamıştır. aynı zamanda bir korku filmi olan musallatta da baş karakteri oynamıştır.
+ Yorum Gönder