+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Selena Sinem kobal ile roportaj Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Selena Sinem kobal ile roportaj
  SELENA(SİNEM KOBAL)YLA rÖPÖRTAJ


  Selena Sinem kobal.jpg

  “Dadı” adlı dizide evin küçük kızı rolüyle oyunculuğa adım atan Sinem Kobal, “Hürrem Sultan”, “Lise Defteri” ve “Nefes Nefese” adlı dizilerin yanı sıra “Okul” ile “Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu” filmlerinde rol aldı. Birçok televizyon programında da sunuculuk yapan Kobal, sağlıklı beslenme konusunda oldukça titiz. Oyunculuk yapıyor olmasından dolayı sağlıklı beslenmeye aşırı özen göstermesi gerektiğini belirten genç oyuncu, formunu korumasının sırrının doğru beslenme ve spor olduğunu söylüyor.
  Sağlıklı beslenme konusunda oldukça titizsiniz. Beslenme alışkanlığınızdan söz eder misiniz?
  Sağlıklı olmayan hiçbir şeyi yememeye-içmemeye özen gösteriyorum. Sabah sıkı bir kahvaltı yaparak akşama kadar fazla bir şey yememeye çalışıyorum. Eğer öğlen çok acıkırsam çok hafif bir şeyler atıştırıyorum. Akşamları da hafif yiyeceklerle idare ediyorum. Gazlı içeceklerden de kaçınıyorum ama her zaman uzak kalmak mümkün olmuyor. Ama gün içinde çok fazla su tüketiyorum.
  Yemek yemekten mi çok fazla hoşlanmıyorsunuz yoksa formunuzu koruma adına mı yiyeceklerden uzak kalıyorsunuz?
  Yemek yemeyi kim sevmez. Her tarafta birbirinden güzel yiyecekler varken nasıl olur da insan isteyerek uzak kalmayı düşünebilir? Gün içinde çok fazla yemek yemeyi düşünmemeye çalışıyorum.
  Tatlılar, çikolata?
  Can evimden vuruldum şimdi! Tatlı neyse ama çikolata Çok seviyorum ama fazla yiyince yan etkileri oluyor. Kilo alımı, sivilce gibi. Bizim gibi görsel iş yapanlar yeme keyiflerinden fedakarlık yapmak zorundalar. Bir de kadın olunca fedakarlık yapma katsayısı artıyor.
  Dışarıda yemek yemeyi seviyor musunuz?
  Arkadaşlarla zaman zaman dışarıda yemek yiyoruz. Hamburger patates gibi fast-foodlardan uzak kalmaya çalışıyorum ama her zaman mümkün olmuyor. Bazen de keyifli oluyor.
  Spor yapmaya meraklı olduğunuzu biliyoruz
  Öyleyim. Sporu yalnızca formda kalmak için yapmıyorum. Seviyorum da. Bol bol yüzüyorum, jimnastik yapıyorum, her fırsatta voleybol oynuyorum.
  Seyahat etmeyi seviyor musunuz?
  Evet, hem de çok. Türkiye’nin ve dünyanın her yerini görmek istiyorum. Uzakdoğu ve Afrika’yı özellikle merak ediyorum. Bir gün mutlaka gideceğim oralara. Türkiye’de en çok tatil yaptığım yer Bodrum. Bodrum’da olmayı çok seviyorum, orada çok eğleniyorum.
  Bakımınıza düşkün birisi misiniz?
  Hayır, çok fazla düşkün değilim. Kendimi iyi hissedecek kadar bakım yapıyorum. Bilirsiniz kadınların günlük bakımları Öyle her an makyajlı olayım, her an saçlarım yapılı olsun derdinde değilim.
  Giyim tarzınız?
  Spor. Abiye giyinmem gerekirse de en rahat olanını tercih ediyorum. Rahat hareket etmemi sağlayacak kıyafetleri alıyorum. Günlük yaşantımda bir jean bir tişört bana yeter.
  Sizin için hayatta olmazsa olmazlar nelerdir?
  Tabii ki ailem.
  En büyük çılgınlığınız nedir ?
  Bir anda karar verip arkadaşlarla pijama partisi düzenlemek. Çok eğleniyoruz o partilerde. Bir de çılgınlık hayalim var. Uçak kullanmak istiyorum. Uçakla taklalar atmayı hayal ediyorum.
  Film izlemeyi seviyor musunuz?
  Ben tam bir filmkoliğim. Müthiş bir DVD koleksiyonum var. Her tür filmi izlemeyi seviyorum. Ayrıca mesleğim gereği, çekilen bütün filmler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.
  Televizyon?
  Televizyon da izliyorum. Bu da her şeyden önce mesleğimin bir gereği.
  Oyunculukta hedefiniz nedir?
  Elbette iyi bir oyuncu olmak. Oyunculuğumla bir çok ödül kazanmak istiyorum. Yurtdışındaki projelerde de yer almak istiyorum. Türk Sineması’nın idol oyuncularından biri olmak en önemli hedefim.
  Ünlü olmak keyifli mi yoksa zor mu?
  Bazen keyifli bazen zor. Birilerinin yolda beni tanıması, gülümsemesi, halimi hatırımı sorması hoşuma gidiyor tabii ki ama bazen tanınmamak istiyorum, özgürlüğümü doyasıya yaşamak istiyorum.
  Hayallerinizdeki rol nedir?
  Güzel bir aşk filminin kahramanını canlandırmak istiyorum. Öyle bir aşk filmi olmalı ki izleyen herkes kendini o filmin içinde hayal etmeli 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Çoğumuz sinem kobalı selena dizisinde tanıdık. hatta onu bir yerde gördüğümüzde aaa selena değil mi bu deriz. sinem kobal oyunculuğu dışın da aynı zaman da özel hayatı ile de öne çıkmaktadır. nasıl mı. çoğu insan onu aynı zaman da arda turanın sevgilisi olarakta tanımaktaydı. ancak bu eskidendi.
+ Yorum Gönder


selena,  sinem kobal selena,  sinem kobalın kıyafetleri