+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Geniş Aile Dizisi 15. Bölüm Özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Geniş Aile Dizisi 15. Bölüm Özeti
  15. Bölüm Özet

  Merakla beklenen Geniş Aile dizisinde bu bölümde Cevahir ve Bilal iyilik yarışında

  Cevahir ve Koyu Bilal, kalbi delik olan ve 50 bin TL bulup ameliyat olmazsa ölecek olan, mahallenin çocuklarından Akif için seferber oluyor. Ancak, bu parayı toplamak için Cevahir’in aklına hiç de hoş olmayan bir plan geliyor.
  Şuküfe’nin dükkanının önünde oyun oynayan mahalle çocuklarından Akif bir anda yere yığılır. Şuküfe apar topar çocuğu hastaneye kaldırır. Ailesinden Akif ile öğrendikleri Şuküfe’yi çok üzer. Akif’in kalbi deliktir ve en kısa zamanda ameliyat olmazsa ölecektir. Ailesinin durumu iyi olmadığı için 50 bin TL’lik bu ameliyatı karşılayamamışlardır. Bunu öğrenen Şuküfe, Bilal ve Cevahir’i devreye sokar. İkilinin kendine olan sevdası ve birbirlerine olan hasımlığını kullanarak Akif için para toplamalarını ister. Cevahir bir yanda, Koyu Bilal diğer yanda kapı kapı dolaşarak Akif için en çok para toplayan olabilmek için seferber olurlar. Nazan ve Mürsel arasında da yüzük krizi çıkar. Ellerini yıkmak için yüzüğünü sık sık çıkaran Mürsel Nazan’ın uyarılarına rağmen yüzüğü kaybeder. Fakat kaybettiğini bir türlü söyleyemez. Zekai ise Pırıl’ın babasının işi için Hollanda’ya yerleşeceğini öğrenir ve bunalıma girer. Pırıl’ın kalması için tek çare onunla evlenmektir. Zekai, Pırıl’a evlenme teklif eder. Cevahir ve Koyu Bilal, 50 bin TL’nin ancak yarısını toplarlar. Cevahir’in aklına diğer yarıyı toplamak için şeytani bir plan gelir.
 2. Mine
  Devamlı Üye

  geniş aile zekai

  geni-aile-zekai.jpg
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Geniş aile daha başlamadan bile sadece fragmanı ile insanlarda büyük bir ilgi uyandırmıştır. dizinin 15. bölümünde merak edenler için ; cevahir ve koyu bilal mallede ki bir çocuk için kalbinin delik olmasından dolayı tedavi için gerekli olan 540 bini bulmak için seferber olurlar.
+ Yorum Gönder


geniş aile zekai,  geniş aile zekayi,  geniş ailedeki zekai,  zekai Geniş aile