+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Kanıt Dizisi Deniz Celiloğlu kimdir,Kanıt dizisi Selim biyografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Kanıt Dizisi Deniz Celiloğlu kimdir,Kanıt dizisi Selim biyografisi
  Deniz Celiloğlu kimdir ?


  1986'da Bulgaristan'da doğdu. 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvar'ından mezun oldu.
  2007-2008 sezonunda Akbank Sanat'da rol aldığı "Şeylerin Şekli" adlı oyun ilk profesyonel deneyimi oldu. Arkasından yine Aksanat Yeni Kuşak Tiyatro'da "Salvador Dali Göndermeleri İçimi Isıtıyor" adlı oyunda ve İstanbul Halk Tiyatrosu'nun "Gagarin Sokağı" isimli projesinde görev aldı. Salvador Dali göndermeleri İçimi Isıtıyor adlı oyunda ki performansıyla 2008-2009 Lions Tiyatro ödüllerinde "Kerem Yılmazer Genç Yetenek" ödülünü aldı. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Kanıt dizisi bildiğiniz gibi kanal d de geç vakitlerde oynayan bir polisiye dizisiydi. bu dizide ünlü oyunculardan biride deniz celiloğludur. deniz celiloğlu 1986 yılın da bulgaristanda doğdu ve türkiyede güzel sanatlar bölümünü bitirdi.
+ Yorum Gönder


kanıt selim kimdir,  kanıttaki selim kimdir,  kanıt selim kim,  kanıt sel,  kanit selim kimdir,  kanit selim kac yasinda