+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Kurtlar Vadisi Pusu'da maskeli fedaisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Kurtlar Vadisi Pusu'da maskeli fedaisi
  Kurtlar Vadisi Pusu'da maskeli fedaisi (bu adam hiç ölmüyor ya olamaz böyle bir şey)

  Kurtlar Vadisi Pusu'da maskeli fedainin sonunda Polat Alemdar olduğu ortaya çıktı.Kurtlar Vadisi'nde üç haftadır süren maskeli fedai gizemi artık son buldu. Ancak maskenin ardındaki gerçek bu hafta belli oldu.Evlilik hazırlık ve balayı nedeniyle birkaç haftadır dizide rol almayan Necati Şaşmaz için senaristler dizide böyle bir gizem yapmışlardı. İzleyicilerin büyük kısmı maskeli fedainin Polat Alemdar olduğunu ilk andan itibaren anlasalar da, geçen haftaki bölümde Abdülhey'in maskesini indirdiği kişinin Pusat olması kafaları karıştırmıştı.
  Dizinin Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünün finalinde Polat Alemdar maskeli haliyle Leyla'nin karşısına çıktı. Mezalıkta Polat'ın mezarı başında bulunan Leyla'nın yanına gelen maskeli kahraman, kendisinin Polat Alemdar olduğunu ve yaşadığını söyledi. Leyla'nın maskesini açmasına izin vermeyen Polat, sadece kendisinin yaşadığını bilmesini ve herşeyi anlatacağını söyledi. Leyla'yla sarılan Polat daha sonra cep telefonunun çalmasıyla birlikte kayıplara karıştı.
  "POLAT ALEMDAR YİNE ONLİNE OLDU!"
  Polat Alemdar'ın maskeli olarak ortaya çıkması sosyal medyada da gündem oldu. İşte Twitter kullanıcılarının yazdıklarından bazıları:
  Deniz Kocabey
  Polat alemdar ölene, messi gol atmaktan bıkana, Ronaldo freekick atmaktan vazgeçene dek seni seveceğim sevgilim
  Cemre Turkmen
  POLAT ALEMDAR YİNE ONLİNE OLDU.
  Emine Altunkap
  Yarın sabah Saba Tümer'in konuğu Polat Alemdar. Ölümsüzlüğün sırlarını sizlerle paylaşacak..
  Cemal NUHOĞLU
  Barcelona yenilmez, Polat Alemdar ölmez bu düzen böyledir ))
  Merve Özkaya
  Polat Alemdar marioyu bile tek geçti ya adam ölümsüüz beyler dağılın
  Ömer GENÇ
  83 kez vuruldum,46 kez bıçaklandım,3 kez bazuka yedim,arabamda 62,ofisimde 38 kez bomba patladı,3 kez gömüldüm ve ölmedim.." -Polat Alemdar 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Kurtlar vadisi yıllardır oynayan ve her zamanda çok izlenen bir dizidir. bu dizide insanı en çok hayrete düşüren başına onca şeyin gelmesine rağmen ölmeyen maskeli fedaisi bazen insanlar onu sevseler de bazen ondan sıkılmaya başlıyorlar. bunu sebebi de bazen mantığa ters düşen şeylerin olmasıdır.
+ Yorum Gönder