+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Bugünün saraylısı hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. menekşe1
  Yeni Üye

  Bugünün saraylısı hakkında bilgi
  Bugünün saraylısı hakkında bilgi

  Bugünün saraylısı.Jpeg

  Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir. Yakında atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak Bugünün Saraylısı’nın çekimleri Beykoz’da devam ediyor.

  Avşar film’in yapımcılığında ve Kudret Sabancı yönetmenliğinde başlayacak olan ‘’Bugünün Saraylısı’’ adlı dizide Ali Ersan Duru Fatih karekterine hayat vermektedir.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Bugünün saraylısı zengin kadrosu ile ilgi çeken bir dizidir. bu dizide katipoğlu ailesinin soyu saraydan gelmekte ama son zamanlarda maddi sıkıntı çekmektedirler. bunu için yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır. ana karakteri selçuk yöntem canlandırmaktadır.
+ Yorum Gönder