+ Yorum Gönder
Diziler ve Dizi Tanıtımları Forumunda Game Of Thrones Spoiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Game Of Thrones Spoiler
  Game Of Thrones Bran Stark İle İlgili Spoiler


  1000 ilk insan kanı taşıyandan 1 tanesi wargdır. 1000 tane wargdan 1 tanesi yeşil görendir. işte olayımız da bu. bran stark özel bir eleman. istediği her türlü hayvanla iletişim kurabiliyor, gerçek rüyalar görebiliyor.ve bildiğiniz üzere üç gözlü karga denen bir elemanı bulmak için surun ötesine geçti. ve inanılmaz tehlikeli yerlere gitti.


  bran-stark.jpg  bran stark, çoook uzun ve sancılı bir yolculuğun ardından, ölümün eşiğine gelmişken üç gözlü kargayı buluyor.

  kar fırtınası ve ak gezenlerin ortasında sıkışmışlarken, bunları dağın tepesindeki bir mağaradan çıkan "ormanın çocukları" (children of forest) adı verilen ve binlerce yıl öcne soyunun tükendiği düşünülen büyülü biri kurtarıyor. bu elemanların uzun kulakları, kısa boyları ve esmer tenleri var. kurbağa gibiler, bi değişikler. neyse bran starkı kurtarıyor. ve mağarasına alıyor. (bran starkın yanında hodor ve o iki kardeş de var)

  mağaranın derinlerine iniyorlar, mağaranın her tarafını "büvet ağaçları"nın kökleri sarmış durumda. ve daha da derine indiklerinde, mağarada birini görüyorlar.

  bir sandalyede hareketsizce oturan, sol gözünden bir büvet ağacının kökü geçmiş, bembeyaz bir adam. canlı, ama sanki canlı değil gibi.

  işte bu eleman 3 gözlü karga. bran stark'ın rüyalarına girip onu kendine çağıran eleman.

  bran stark ile konuşuyor. ve onun çok önemli bir görevi olduğunu söylüyor. onu eğiteceğini söylüyor. bran, onun gibi bir yere oturuyor ve onunla beraber yaşamaya başlıyor.

  eleman buna, dış dünyadaki kuşlardna birinin bedenine girmeyi öğretiyor.
  ve ardından bir ağacın bedenine girmeyi. bu çok önemli.

  bran stark, bir büvet ağacının bedenine giriyor ve ağaçlarda zaman mantığı olmadığı için, babası ned stark'ı, theon greyjoyu falan görüyor ağaç bedeninde.

  başka bir deyişle: tanrı korusunda, "tanrı olduğunu" düşündüğü ağaçlara yalvaran ned stark, esasında o ağacı kontrol eden bran starka yalvarıyor.

  yani aslında: bran stark ilk insanalrın tanrısı. ağacı kontrol eden biri. yani teorik olarak bran stark bir ağaca daha doğrusu bir tanrıya dönüşüyor. aynı anda binlerce ağacın gözünden dünyayı gözleyebiliyor, binlercesini aynı anda kullanabiliyor. 2. Acil

  Game Of Thrones Spoiler isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder