+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Kardeşlikle İlgili Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Kardeşlikle İlgili Sözler
  Kardeşlikle İlgili Sözler

  Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye? hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bır sey kırılan kalplere değmez.

  Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.

  Sakın üzmesin seni karşılıksız Sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

  Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla…

  Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi.. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz..!

  Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

  Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz.bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı gectigınde üzüldüğümüz…
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Kardeşlik çok önemlidir. İnsanın eski sevgilisi, eski arkadaşı, eski eşi ama eski kardeşi olmaz o nedenle kardeşlerimizin kıymetini bilmeliyiz. Kardeşlik çok özeldir. Aynı candan aynı kandan bir kardeşinizin olması zor zamanlarınızda her ne olursa olsun yanınızda olacağını bildiğiniz birinin varlığı insanı mutlu etmektedir.
+ Yorum Gönder


kardeşlikle ilgili sözler