+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Dosta Övgü Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Dosta Övgü Sözleri
  gerçek dostları övmek için sadece anlatmak yetmez çünkü bu zamanda gerçek dost bulmak çok zordur onun için bir dostu o kadar kolay değildir.

  Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hıc bır sey kırılan kalplere değmez.

  •Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.

  •Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

  •Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla

  •Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi..gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz..!

  •Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

  •Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz.bizim ömrümüzde dostlarımız vardır,günlerimiz ayrı gectigınde üzüldüğümüz 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Dostlarımız bizim çok önemli insanlardır. Arkadaşlarımızın ve dostlarımızın ne kadar önemli, olduklarını bizim için ne kadar kıymetli olduklarını güzel sözler ve mesajlar ile gösterebiliriz. Dostlarımız biçim değerlidir ve ne kadar değerli olduklarını göstermemiz aramızdaki bağı güçlendirecektir.
+ Yorum Gönder


övgü sözleri,  dosta övgü sözleri,  arkadaşa övgü sözleri,  övgü mesajları,  arkadaşa övgü dolu sözler,  arkadaşa övgü mesajları