+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Kankalara Söylenecek Süper Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Kankalara Söylenecek Süper Sözler
  Kankalara Söylenecek Süper Sözler

  ost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
  …Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.
  …Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.
  …Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
  …Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.
  …Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
 2. Merve
  Devamlı Üye

  Dostu vurunca değil kahrından ölürmüş.Dostlarımızı bir kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.Dostu unutmayız uzakta olsa dahi.Başkalarına kendinden fazla değer verme.
+ Yorum Gönder


kankaya güzel sözler,  kankaya söylenecek en güzel sözler,  kankaya sözler,  kankaya söylenecek güzel sözler,  kankaya söylenecek sözler,  kankalara söylenen güzel sözler