+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda En Sevilen Dosta Sözler Dostluk İçin Yazılmış Kanka Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  En Sevilen Dosta Sözler Dostluk İçin Yazılmış Kanka Sözleri
  En Sevilen Dosta Sözler Dostluk İçin Yazılmış Kanka Sözleri

  Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  …Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  …Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak…

  …Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

  …Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

  …Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
 2. Ziyaretçi

  süper biir mektup olmuş çok beğendim elinize sağlık
 3. Nesrin212121
  Yeni Üye
  Dostluk bir kardeştir sevgidir candır yoldaştır sırdaştır Dostluk en güzel şeydir Dostluk her şeyini paylaştığın dır Dostlu çok güzeldir beraber gezdik beraber ağladık beraber güldük.
+ Yorum Gönder


dosta yazılan sözler,  dosta yazılan yazılar,  dosta yazılacak sözler,  dosta yazılar,  dosta sözler,  dostlara yazilan sözler