+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Gerçek Kanka Sözleri Damar Arkadaş Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Gerçek Kanka Sözleri Damar Arkadaş Sözleri
  Gerçek Kanka Sözleri Damar Arkadaş Sözleri

  Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için.

  Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

  Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar. Güneş yalnız olsada etrafa ışık saçar, üzülme doğruların kaderidir yanlızlık, kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar.

  Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.

  Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla!..
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Gerçek arkadaşlık çok önemlidir. İnsan belli bir süre görüştüğü arkadaşı ile yavaş yavaş benzerlik göstermektedir. O nedenli insanın doğru arkadaş seçimi yapması çok önemlidir. İnsanın kendisini yansıtan arkadaşlar edinmesi insan için çok önemlidir. İnsan arkadaş edinirken kendisine güven veren arkadaşlar edinmeye dikkat etmelidir.
 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Gerçek dostluk eşsizdir. herkes ile kurulmaz sadece özel insanlar ile dostluklar kurulmaktadır. Gerçek dost sizi kusurlarınız ile kabul eden ve her zaman yanınızda olan insandır. Uzaklarda bile olsa varlığını size hissettiren insandır. Gerçek dostlar dertlerinize sizin kadar üzülen ve sevinçlerinizi kıskanmadan paylaşan insanlardır.
+ Yorum Gönder


kanka sözleri,  kankalık sözleri,  gerçek kanka sözleri