+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Mükemmel Kanka Cümleleri Kanka Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Mükemmel Kanka Cümleleri Kanka Sözleri
  Mükemmel Kanka Cümleleri Kanka Sözleri


  Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hıc bır sey kırılan kalplere değmez.

  Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.

  Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

  Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Arkadaşlık çok önemlidir. Arkadaş edineceğiniz kişinin sizinle anlaşacak biri olduğuna dikkat etmelisiniz. İnsanlar arkadaş edinirken doğru insanlar ile arkadaşlık kurmaya dikkat etmeleri onlar için çok iyi olacaktır doğru arkadaşlık seçimi hem insanın güzel duygular yaşatırken hemde insanın arkadaşını yansıttığı için doğru insanlar ile ilişkiler içinde olmak çok önemlidir.
+ Yorum Gönder


komik kanka sözleri,  kanka sözleri damardan,  kanka cümleleri,  kankac