+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Dertli Kanka Sözleri Arkadaşlığı Anlatan Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Dertli Kanka Sözleri Arkadaşlığı Anlatan Sözler
  Dertli Kanka Sözleri Arkadaşlığı Anlatan Sözler

  Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  siz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Arkadaşlık insanın sağlıklı bir yaşam sürmesi için gereklidir. İnsan arkadaşları sayesinde sosyalleşir ve bir gruba ait hisseder. İnsanın bir ortama ait hissetmesi özgüveninin geliştirmektedir. İnsanın paylaşma ve sevme ve sevilme duygularını arkadaşlık ortamında tatmin etmektedir.
+ Yorum Gönder


kanka sözleri,  kankayı anlatan sözler