+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dualar Forumunda En güzel dualar resimli Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatih
  Yeni Üye

  En güzel dualar resimli
  Resimli güzel dualar

  Yâ Rabbî!.. Günahlarımızı rahmetinle af ve mağfiret eyle! Ölülerimizi de mağfiret eyle, yaşayanlarımıza hayırlar ihsan et!
  Riyadan, nifaktan, şikaktan, her türlü hastalıktan, kazadan, belâdan, tembellikten, âcizlikten, zelil olmaktan, zulüm etmekten ve zulüm görmekten, cimrilikten, müsriflikten, azdıran zenginlikten ve doğru yoldan ayrılmaya sebep olan fakirlikten, şeytan ve nefsin şerrinden, düşmanın galebesinden, kötü huydan, bidat işlemekten, dalalete düşmekten, halis olmayan amelden, her çeşit günahtan, küfre girmekten, ölürken gelecek fitnelerden, kabir azabından, dinimize ve dünyamıza zarar verecek işlerden sana sığındık, bunlardan bizleri koru Yâ Rabbî!..
  Yâ Rabbî!.. Bize sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, salih evlât, dünya ve ahirette güzellik ihsan et! Ana ve babamızı da mağfiret eyle!

  Yâ Rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, Ehl-i beytin, Eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!

  Yâ Rabbî!.. Dinine severek hizmet etmeyi, kul borçlarını ödemeyi ve şehit olarak ölmeyi nasip eyle!

  Bize hakkı hak, bâtılı bâtıl olarak göster!
  Yâ Rabbî!.. Bu vatanı bizlere bırakan ecdadımızın ruhunu şad eyle! Memleketimize hizmetleri geçmiş ve Allah için harp etmiş dedelerimize rahmet eyle! Yurdumuzu her çeşit düşmandan koru! Çünkü sen her şeye kâdirsin!.. Dualarımızı kabul eyle!” (Âmin!)
  Resimli güzel dualar1.jpgResimli güzel dualar.jpgResimli güzel dualar2.jpg 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Resimli duaları cuma, kandil ve önemli günlerde birbirinize göndererek mesajı alan kişinin mesajı okumasına yani dua etmiş olmasına vesile olabilirsiniz. İnternet sitelerinde pek çok dualı resim bulabilir ve bu resimleri hem whatsaap, hemde facebook üzerinden mesaj olarak gönderebilirsiniz.
+ Yorum Gönder


dualar,  en güzel dualar,  en güzel dua,  enguzel dualar,  enguzeldualar,  güzel dualar