+ Yorum Gönder
Dünya Ülkeleri ve Dünyadan Resimler Forumunda Fransızların geleneksel kıyafetleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Fransızların geleneksel kıyafetleri

  Fransızların geleneksel kıyafetleri

  Fransa'da Giyim, diğer Batı ülkelerinin giyimiyle benzerlik içerisindedir.

  Bir geleneksel kıyafeti olabilir: kahverengi bir ayakkabı çifti, eşleştirme çorap, kadife pantolon, ekose desenli gömlek, kazak ve düz bir kapak veya koyu mavi Bask bere. Folklör grupları içinde (bir kaç, ama çizim değiliz çok ilgi), kadınların bluz üzerine önlük, ve bazen bağcıklı başlıklardır giymek eğilimindedir.


  Fransızların geleneksel kıyafetleri1.jpgFransızların geleneksel kıyafetleri2.jpg

  Casual giyim: pantolon (büyük olasılıkla mavi-jeans), spor ayakkabı, tişört, kazak, mont / ceket gerekirse. Yaş, cinsiyet, gelir ne olursa olsun çoğu Fransız uyar.

  İş adamları ve beyaz yakalı işçiler, kahverengi veya koyu ayakkabı, gömlek, kravat ve takım için.Aynı grubun Kadınlar bir etek ve ceket ve bir bluz giyebilir.

  Büyük şehirlerde sosyal konut sakinleri ile popüler spor ayakkabı ve eşofman, özellikle üzerinde büyük karakterler basılan marka, veya kolayca tanınabilir; hem grubu, erkek ve kız, İngiltere'de Chav lakaplı olacağını. Kapşonlu kazak Bu yerlerde özellikle yaygındır. Sarkma pantolon burada da erkeklerde sık görülür. 2. AZMİYE
  Devamlı Üye

  Fransa Batı Avrupada bulunan ve dünyanın bir çok bölgesinde denizaşırı toprakları olan bir ülkedir. Fransa yarı başkanlık uygulamasının olduğu üniter bir ülke ve inançlarında anayasal olduğu laik bir ülkedir.
+ Yorum Gönder


fransa geleneksel kıyafeti,  fransanın geleneksel oyunları,  fransa geleneksel oyunları,  fransa geleneksel kıyafetleri,  fransanın geleneksel kıyafeti,  fransız geleneksel oyunları