+ Yorum Gönder
Biyografi ve Edebiyatçıların Hayatları Forumunda Nihat Özdemir Kimdir Hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mekanik Ariza
  Devamlı Üye

  Nihat Özdemir Kimdir Hayatı
  Nihat Özdemir yaşamı


  Nihat Özdemir 05.04.1950 Diyarbakır doğumludur. İlk ve orta tahsilini Diyarbakır da tamamladıktan sonra, Ankara Devlet Müh.Mim. Fak.den Makine Mühendisi olarak mezun olmuştur.

  nihatozdemir.jpg


  1973-1975 yıllarında Ege Üniversitesinde Endüstri Bölümünde Master yapmıştır.

  1976 yılında LİMAK İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.yi kurmuş; Türkiye’nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarının Baraj, Sulama Tesisleri, Boru Hatları, Arıtma Tesisleri, Yollar ve Anahtar Teslimi Fabrika işlerini zamanından önce üstün kalite ile tamamlamış ve artan bir yoğunlukla yeni işlerin yapımını üstlenmiştir. LİMAK’ın faaliyet alanını sadece inşaat taahhüdü ile sınırlamamış, yetişmiş insan gücünü, Enerji, Turizm, Çimento ve Gıda sektörlerine de taşımıştır.

  Halen LİMAK Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Nihat ÖZDEMİR aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübünün 2.Başkanıdır.

  Nihat ÖZDEMİR bu görevinin yanı sıra Türkiye Müteahhitler Birliği’nin Başkanlığı’nıda yapmıştır. Birçok Uluslar arası ve Ülkemizde faaliyet gösteren Derneğin aktif üyesi olan ÖZDEMİR evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilir.

  Tags:
 2. Fatma
  Administrator

  İş adamı olan Nihat Özdemir İstanbul Sabiha Gökçen hava alanında hissesi var. Ayrıca Fenerbahçe spor kulübün eski 2. başkanıdır.
 3. Ziyaretçi
  3.Havalimanında şirketinizin aldığı kamyonlar çalışan şöfördüm .Haksız yere 25 arkadaşımız işini kaybetti. Sebep olarakta önceden taşörende çalışmış olmamız
+ Yorum Gönder


nihat özdemir nereli,  nihat özdemir kimdir,  nihat özdemir,  nihat özdemir aslen nereli,  nihat özdemir nerelidir,  nihat özdemir kim