+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Ege Bölgesi Forumunda İzmir Tanıtım Kısa Bir Tanıtım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. 1NT1KAM
  Devamlı Üye

  İzmir Tanıtım Kısa Bir Tanıtım
  İzmir Hakkında Kısa Bir Tanıtım


  Türkiye'nin üçüncü büyük sehri olan Izmir, çagdas, gelismis, ayni zamanda islek bir ticaret merkezidir. Civil civil olan alisveris merkezinde dolasmak oldukça keyiflidir

  Izmir'in batisinda nefis renkli denizi, plajlari ve termal merkezleriyle Çesme Yarimadasi uzanir. Antik çaglarin en ünlü kentleri arasinda yer alan Efes, Roma devrinde dünyanin en büyük kentlerinden biriydi. Tüm Ion kültürünün zenginliklerini bünyesinde barindiran Efes, yogun sanatsal etkinliklerle de adini duyuruyordu.

  Türkçe'de ''Güzel Izmir'' olarak adlandirilan Izmir, yatlar ve gemilerle çevrilmis uzun ve dar bir körfezin basinda yer almaktadir. Iliman bir iklime sahip olup, yazinda denizden gelen taze bir serinlik günesin sicakligini alip götürmektedir. Sahil boyunca palmiye agaçlari ve genis caddeler bulunmaktadir. Izmir Limani Istanbul'dan sonra ikinci büyük limandir. Canli ve kozmopolit bir sehir olan Izmir Uluslararasi Sanat Festivali ve Uluslararasi Fuari ile de önemli bir yer tutar.
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Türkiye'nin üçüncü büyük şehri olan İzmir işlek bir ticaret merkezidir. Gelişmiş ve çağdaş olan İzmir'in alışveriş merkezlerinde dolaşmak oldukça keyiflidir. İzmir'i simgesi ise saat kulesidir.
+ Yorum Gönder


izmirin tanıtımı kısaca,  izmirin kısaca tanıtımı,  ingilizce izmir tanıtımı kısa,  izmirin ingilizce kısa tanıtımı,  izmir ingilizce tanıtımı kısa,  izmirin kısaca ingilizce tanıtımı