+ Yorum Gönder
Masal ve Hikaye ve Eğitici Hikayeler Forumunda Vakit Nakittir Ile Ilgili Hikaye Örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Vakit Nakittir Ile Ilgili Hikaye Örneği








  vakit nakittir ile ilgili hikaye Örneği kısaca







 2. Ebru
  Devamlı Üye





  Vakit Nakittir Ile Ilgili Hikaye Örneği

  VAKİT NAKİTTİR

  Bir insanın en değerli şeyi zamanıdır. Hayatımız sınırlı bir zaman içinde akıp giderken acaba bunun farkına varabiliyor muyuz?

  Zamanımız o kadar değerli ki geçen zamanımızı dünyada bulunan bütün mücevherleri verseniz geri getiremezsiniz. Geri getiremeyeceğimiz zamanımız için ah vah edip durarak, keşke diyerek elimize bir şey geçmeyeceğini bilirsek geleceğimizde aynı hataları yapmamaya özen gösterirsek bizim için daha iyi olur. Bunun için de geleceğimizi iyi bir şekilde planlarsak kendimizi geliştirmeye çalışırsak ileriki hayatımızda daha mutlu olacağımız şüphe götürmez.

  Hiçbir şeyle değiştirilemeyen bu çok değerli zamanımızı boş işlerle uğraşlarla öldürmek bizim kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülüktür.Bu yüzden zamanımızı iyi değerlendirerek geleceğimizin bize mutluluk getirmesini beklemeliyiz.





+ Yorum Gönder


vakit nakittir hikayesi,  vakit nakittir ile ilgili hikaye,  vakit nakittir atasözü ile ilgili hikaye,  vakit nakittir atasözü ile ilgili hikayeler,  vakit nakittir hikaye,  vakit nakittir ile ilgili öyküler