+ Yorum Gönder
Bilgi Arşivi ve Eğitimle ilgili Bilgiler Forumunda Atatürk'ün planlı çalışmasına örnekler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Atatürk'ün planlı çalışmasına örnekler
  Atatürk'ün planlı çalışmasına örnekler


  Atatürk.jpg
  Atatürk, Kurtuluş Savaşı’nın başlamasını sağlayan ve Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak, Türk Devletini çağdaş ve modern bir devlet olma yolunda ileriye taşıyan eşsiz bir liderdir. Atatürk, kişiliği son derece sağlam, üstün meziyetleri olan birisiydi. O, disiplinli, idealist ve ileri görüşlü olması yanında; vatan sevdalısı, açık sözlü, mantıklı hareket eden, sabırlı ve planlı çalışmayı seven bir kişiliğe de sahipti. Atatürk, her attığı adımı iyi hesap eden, vatanı ve milleti adına verdiği kararlarda her zaman millet menfaatini ön planda tutan, büyük bir devlet adamıydı.

  Atatürk, planlı çalışmayı çok severdi. Okul yıllarından beri derslerinde elde ettiği başarı, planlı ve düzenli çalışmasının eseridir. Askeri okullarda elde ettiği başarılar her zaman diğer öğrenciler ve öğretmenler tarafından takdirle karşılanmış, idealist ve örnek bir öğrenci olarak görülmüştür. Planlı ve düzenli çalışmasının sonucunda başarılı bir şekilde mezun olmuş ve ordu saflarına katılmıştır.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Atatürk ön görüşlü , zeki ve plancı bir önderdi. o hayatı boyunca halkının özgürlüğü için bir çok savaşa katılmıştır ve zaferlerinin hepsini planlı çalışması sayesinde kazanmıştır.
+ Yorum Gönder