+ Yorum Gönder
Dantel ve Takılar ve El Örgü Örnekleri Forumunda Sakallı İpten Papatya Banyo Klozet Takımı Ve Kolay Yapılışı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Sakallı İpten Papatya Banyo Klozet Takımı Ve Kolay Yapılışı
  Sakallı İpten Banyo Klozet Takımı Görseli Ve Yapılışı


  sakall-pten-papatya-banyo-klozet-tak-m-1.jpg
  İstediginiz büyüklükte ilmek alıp 5 sıra haroşa örün daha sonra iki yanı 5 ilmek haroşa ortasını düz örgü ördüm kenarları kıvrılmasın diye .
  papatyalarıda 8 ilmek başladım bir kaç sıra artırmadan düz ördüm daha sonra her iki sırada birer ilmek artırdım (papatyaların büyüklügünü ne kadar isterseniz ona göre artırın)son iki sırasındada kestim.Aynı işlemi yaparak 5 tane yaprak yaptım.Ortasınnıda papatyaları yaptıgımız şekil gibi yuvarlatarak yaptıp.
  Dalıda ince uzun şerit şeklinde örülüyor yapragınıda yine papatyaların yapragı gibi örülüp paspasa diktim papatyaların kabarık durması içinde içine silikon elyaf doldurdum.
  En son olarakta paspasın büyüklügünde halı kaymaz denilen şeylerden alıp altına diKİN 2. samimi-x
  Yeni Üye

  Sakallı ipler İplerle yapılan paspaslar güzeldir eve değişiklik katar.Ama ip ip olduğu için içinde bir sürü mikrop birikiyor ve temizlenmesi çok zor oluyor.
+ Yorum Gönder


klozet takımı,  örgü klozet takımı,  örgü klozet takımları,  klozet takımı örnekleri,  klozet takımı modelleri,  klozet takımı yapılışı