+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Elektronik Genel Bilgi Forumunda En akıllı kol saati Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  En akıllı kol saati

  Cycle Life isimli bu kol saati, gün içinde size nerede ne yapmanız gerektiğini söylüyor!


  Günümüzde birçok insan, rutinleşen hayatlarından yana oldukça dertli. Ancak dünyanın sayılı tasarımcılarından biri olan Andy Kurovets, gün geçtikçe rutinleşen hayatlara biraz daha heyecan katmak için kolları sıvamayı kendine bir borç bildi ve geçtiğimiz günlerde yeni konseptiyle tüketicilerin karşısına çıktı.
  Temelde bir kol saati olan Cycle Life'ın en büyük özelliği ise kullanıcılara gün içinde nerede ne yapması gerektiğini hatırlatma fonksiyonuna sahip olması. Şöyle ki, sabah vakti yatağınızdan kalkacağınız zaman saatiniz 'Wake UP' yani 'Uyan' modunu, kahvaltınızı yaptıktan sonra aracınıza bindiğinizde 'Car' yani 'Araba' modunu, iş yerinizde bilgisayarınızın başına geçtiğinizde 'PC' modunu, akşam eve döndükten sonra televizyon izlerken 'TV' modunu ve gün bitiminde yatağa girerken 'Go to Sleep' yani 'Uyku Vakti' modunu gösteriyor.
  Bu rutin işlerden birini zamanında yapmadığınızda ise saatiniz bu konuda sizi uyarıyor ve ilgili aktivitenin zamanının geldiğini anında hatırlatıyor.
  Şimdilik eğlenceli bir konsept olmaktan öte bir anlam taşımayan Cycle Life, rutinleşen hayatlarından sıkılan ve biraz heyecan arayan kullanıcılar için ilginç bir oyuncak olabilir.
 2. NAZLI
  Bayan Üye

  Türkçe Konuşan Akıllı Kol Saati


  Türkçe Konuşan Akıllı Kol Saati.jpg
 3. Mahmut1245
  Yeni Üye
  Merhaba.
  "nerede ne yapması gerektiğini hatırlatma fonksiyonuna sahip olması"
  Inanilmaz bir$ey. Kendi saatimi chrono24 sayfasindan aldim ve memnunum.
  Böyle bir fonksiyon saatimde yoktur.
+ Yorum Gönder


konuşan kol saati,  türkçe konuşan kol saati