+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Elektronik Genel Bilgi Forumunda Güvenlik yazılımları çeşitleri nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Güvenlik yazılımları çeşitleri nelerdir
  Güvenlik yazılımları çeşitleri

  Güvenlik yazılımları çeşitleri nelerdir.jpg

  Sizler için en iyi güvenlik yazılımlarından 20 tanesini bir araya getirdik. Farklı tehlikelere karşı çok açılı koruma sağlamak için bu yazılımlardan birkaç tanesini bir arada kullanabilirsiniz.

  Elbette birden fazla anti-virüs kurmak yerine farklı işler yapan yazılımlar, örneğin bir anti-virüs, bir de anti-casus yazılım kurmak gerekiyor. Zararlıları baştan engellemek ya da sisteminize sızan zararlı yazılımları, internete veri aktarmaya çalışırken yakalamak için bir de firewall kullanmak şart.

  Bu yazılımlar ile internette dokunulmaz olmuyorsunuz ama tehlikelerin büyük bölümünü savuşturmak elinizde. Daha sonra zararlı temizlemekle uğraşmaktansa, tedbirinizi en baştan alın. Sisteminize yeni işletim sistemi kurar kurmaz ilk işiniz güvenlik yazılımlarını kurmak olsun
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  cihazınıza gerçek bir güvenlik istiyorsanız: Farklı tehlikelere karşı çok açılı koruma sağlamak için bu yazılımlardan birkaç tanesini bir arada kullanabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


güvenlik yazılımı çeşitleri nelerdir,  güvenlik yazılımları nelerdir,  güvenlik yazılım çeşitleri ,  güvenlik yazılımları çeşitleri,  güvenlik yazılımları çeşitleri nelerdir,  guvenlik yazilimlari .edir