+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Gökhan Saki - İngilizce Biyografi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gebzeberkay
  Devamlı Üye

  Gökhan Saki - İngilizce Biyografi
  Gökhan Saki - İngilizce Biyografi

  Gökhan Saki Biyografi - Gökhan Saki Hakkında Gökhan Saki Kimdir


  Gökhan Saki
  Doğum Tarihi: (Ekim 8, 1983
  Doğum Yeri: Kars, Türkiye), Türk ve Hollandalı vatandaşlar
  Kick boks profesyonel bir atlet. Saki Golden Glory Spor Salonu takım Hollanda ve Avrupa Muay Thai şampiyonu mücadele eden Hollanda, 2 kez 2008 yılında K-1 World GP 2008 Hawaii Şampiyonu. 1993 yılında, eski 10 yıl, Muay Thai Saki sporunu başladı . 2008 yılında Tokyo'da düzenlenen K-1 Dünya Grand, 18 Ekim 1983 K-1 ağır savaşçı doğdu. ASI lakaplı Başlangıçta Hollanda, Rotterdam ama Kars'ta yaşayan. Tek profesyonel dövüşçülük mesleği. 97 kilo ve 1.84 m boyunda. Ramon Dekker ve Mustafa Dede favori savaşçıları. Futbol, ​​seyahat ve yemek için sever. Tek  Hollandalı teknik Kor Hemmers Bos Boon yöneticisi. Jennifer birçok kulüp sürdüyor Golden Glory dahil olmak üzere, Hollanda Semmy Schilt'ın ve K-1 yıldızı çalışır.
  Hollanda'da Kickboks Şampiyonası oldu. ASA 2003 yılında, Dünya ve Avrupa Şampiyonu oldu. Herkesin damak tadına çeken bir stand ile daha 18 yaşındayken Badr Hari. Daha sonra, bir Rus Alexey Ignashov'u yenerek bile mağlup Semmy Schielyt'ı adı, Avrupa ve dünya arenasında mücadele altın harflerle yazmıştır . 2007 yılında, Japonya seyircilerin beğenisine teknik nakavtla Amada'yı mağlu, maç toplanmıştı . 2008 yılında WFCA Dünya Şampiyonu, bu yıl, kemerini beline taktı. Gökhan Saki bugüne kadar 66 maç ve 57 kazandı ve yüzde 9 oranında kaybetti. 42 nakavt ünlü kravat yok.


  nakavt ile ilk turda , GÖKHAN, PAUL SLOWINSKY'İ ​​gömülü tarihi bir başarı kazandı Son olarak, Polonya doğumlu Avustralyalı boksör Paul Slowinsky'i Amsetrdam'da maçı . Rakibi bizim Gökhan 2 nedeni aşağı turda iki kez rakibinin zemin kalkamaması Sinde nakavt ile mücadele kazamış oldu . 2007 K-1 Amsterdam Slowinsky şampiyonu ..
  YUNANLIYA yazık
  Temmuz 2007 Rakibi, nasıl meydan izleyiciler, maç izlemişlerdi nakavt başladıktan sonra büyük bir 30 saniye vardı Yunan savaş Illiadis okuduysa ile İstanbul'da maç . Gökhan ülkenin ilk profesyonel maçında Saki dışarı, ve Yunan Illiadis'i mağlup oldu neredeyse maç nakavt kazandı İSTANBUL EKİBİMİZ İletişim MAÇ 2 İstanbul'un ünlü savaşçı Magomed Magomedov, Dağıstan K-1 Networking şampiyonluk Kasım 2007 tarihinde, ilk turda rakibi sonra sürklase saydırdı birkaç kez. Olay üçüncü turdan sonra şaka kavga dönüştü zaman sonunda sona erer. Maç halka büyük bir mücadele oldu Saki'nin Jennifer şakayla karışık başladı ve yanlış anlaşılan bir rakip tarafından yapılmıştır. Sonra görüntüleri izledim ve sonra da şaka kazanan noktaları ve bu Gökhan Saki K-1 Avrupa Koordinatörü Igor Sucshko tarafından ilan ettiğini duyurdu. Gökhan tarafından alınan tekme 2008 K-1 Hawaii Şampiyonası gece nakavt ile Amsterdam, Paul Slowinski'yi Showtime bir gece Grand Prix'de üç maçı kazanarak şampiyonluk Hawaii usta bir savaşçı yapmak çıkış sinyalleri yenerek imzaladı ve onun beline altın kemer koymak GP Gökhan Saki açılış toplantısı bir yaralanma aslında . sporcu, ancak daha sonra 8 ile turnuvaya dahil oldu Amerikan Puu Jennifer önce şampiyonluk yarışına sürpriz bir gecede üç maç olun, sonra elendikçe ve Amerikan Cheek'i Rick adını final için yazmıştır. Randy Kim, Kore Cumhuriyeti, adının önünde final oldu . , Nakavt ile muhalifleri, ve Chris diğerleri gibi mağlup ederek tarihe geçti
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Gökhan saki çift vatandaşlı olan yani hem türkiye hem de hollandanın vatandaşı olan ünlü bir isimdir. bu isim yani gökhan saki bir çok şampiyonluk kazanmış olan bir kick box oyuncusudur. bildiğiniz gibi kick box eklektik bir spordu ancak bu spor dövüş sporudur.
+ Yorum Gönder


gökhan özen hayatı ingilizce,  gökhan özen ingilizce hayatı,  gökhan özenin ingilizce biyografisi,  gökhan sakinin ingilizce hayatı