+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Speedy Gonzales Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Speedy Gonzales Özellikleri ingilizce
  Speedy Gonzales

  Fareydi a Mexican, there was even a big hat. The most important feature of this strange rush of speed, continuously into the hands of the surrounding vermesiydi cats.
  After three young Domuzcuk'tan Gaye's favorite friend who also karakterdi. Some friends like crazy, chilli beans eaten because of this mouse, bristling lips şişip languages officially became infamous .. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Speedy Gonzales çok ünlü bir çizgi dizi karakteridir. bilindiği gibi u karakter bir faredir ve bu farede meksikalı bir faredir. bunun dışında bu Speedy Gonzales adlı karakter çok hızlı koşan ve çok da zeki olan bir karakterdir. ayrıca şapkası kendisinden büyüktür.
+ Yorum Gönder


speedy gonzales ingilizce özellikleri,  speedy gonzales özellikleri,  speedy gonzales ingilizce tanıtımı ,  speedy gonzales özellikleri ingilizce,  çizgi film karakterleri ve özellikleri ingilizce,  çizgi film karakterlerinin özellikleri ingilizce