+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Bugs Bunny Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Bugs Bunny Özellikleri ingilizce
  Çizgi Film Kahramanı Bugs Bunny Özellikleri ingilizce

  Bugs Bunny hakkında ingilizce bilgi


  Rabit'ten had bugs before Roger Rabbit. This is a carrot in his hand constantly, "arkiidiişşş" he spoke. Exit hole, koşardı adventures. Belalısı The bald-headed, dwarf had an uncle. Bugs Bunny on the head massage I once had this guy, bushy hair growth provided.
  One feature that annoy any human ears by holding your lips öpmesiydi muccckkkk. Pompom bi had a tail. All other kinds of characters in the array have persecuted, wick wick noses had spilled.
 2. Ziyaretçi

  lütfen bir çizgi film karakterini tanıtın ingilizce sıfatlar olacak
 3. Asel
  Bayan Üye
  lütfen bir çizgi film karakterini tanıtın ingilizce sıfatlar olacak
  Tweety'nin İngilizce Sıfatları

  Tweety (also known as Tweety Bird and Tweety Pie) is a fictional Yellow Canary in the Warner Bros. Looney Tunes and Merrie Melodies series of animated cartoons. Tweety's popularity like that of The Tasmanian Devil actually grew in the years following the dissolution of the Looney Tunes cartoons. The name "Tweety" is a play on words as it originally meant "sweetie" along with "tweet" being a typical English onomatopoeia for the sounds of birds. Tweety appeared in 48 cartoons in the Golden Age.

  Despite the widespread speculation that Tweety is female he is and has always been a male character; something that the character himself has often confirmed in The Sylvester and Tweety Mysteries TV series as well as in many comic books created by Warner staffers. On the other hand his species is ambiguous; although originally and often portrayed as a young canary he is also frequently called a rare and valuable "tweety bird" as a plot device and once called "the only living specimen". Nevertheless the title song directly states that the bird is a canary. His shape more closely suggests that of a baby bird which in fact is what he was during his early appearances. The yellow feathers were added but otherwise he retained the baby-bird shape.


  Tweety is for the most part a good-natured character happily spending life in his cage or a nest. However when a cat or other adversary threatens him he can become downright malicious and devious even kicking his enemy when he's down. In many of Tweety's appearances the bird is shown accompanying his owner Granny.

 4. Ziyaretçi
  allah razı olsun 2 saattir internetteyim birşey bulamadım fakat biraz önce buraya rastladım

 5. Ziyaretçi
  ya inigilizce performans ödevim için ,,ngilizce yazanların altına türkçelerinide yazın ödevim bana greken bu lütfen mesajımı onaylatın

 6. Ziyaretçi
  arkadaş gogle transletten çevir

 7. Asel
  Bayan Üye
  ya inigilizce performans ödevim için ,,ngilizce yazanların altına türkçelerinide yazın ödevim bana greken bu lütfen mesajımı onaylatın

  Tweety'nin etimolojisi Sıfatları

  (Ayrıca Tweety Kuş ve Tweety Pie olarak da bilinir) Tweety Warner Bros Looney Tunes ve animasyon çizgi film Merrie Melodiler dizi kurgusal Sarı Kanarya olduğunu.Tazmanya Canavarı olduğu gibi Tweety popülerlik aslında Looney Tunes çizgi film dağılmasından sonra yıl içinde büyüdü. Özgün kuş sesleri için tipik bir İngiliz onomatopoeia olmak "tweet" ile birlikte "tatlım" demek gibi adı "Tweety" kelime oyunu olduğunu. Tweety Altın Çağ 48 çizgi film ortaya çıktı.

  Tweety kadın olduğu yaygın spekülasyon rağmen o ve her zaman bir erkek karakter olmuştur; Sylvester ve Tweety Mysteries TV dizisi hem de Warner çalışanları tarafından oluşturulan birçok çizgi roman olarak onaylamıştır karakter. Öte yandan onun tür belirsiz, aslında ve genellikle genç bir kanarya olarak tasvir olsa da o da sık sık bir komplo aygıtı olarak nadir ve değerli "tweety kuş" adı verilen ve bir kez "tek canlı örnek" olarak adlandırılır. Onun şekli daha yakından aslında onun ilk ortaya çıkışı sırasında ne olduğunu bir bebek kuş olduğunu göstermektedir. Sarı tüyler eklendi ama aksi halde bebek kuş şekli muhafaza edildi.


  Tweety Çoğunlukla mutlu onun kafes veya yuvada yaşam harcamaları iyi huylu karakter içindir. Ancak bir kedi ya da diğer düşman onu tehdit ettiği zaman o aşağı bile onun düşmanı tekme düpedüz kötü niyetli ve dolambaçlı olabilir. Tweety maçta birçok kuş onun sahibi Büyükanne eşlik gösterilir.


 8. Ziyaretçi
  bence mükemeldi ama bu benim ödevim değil benimkinde tanıtımını yapın diyor ama sizinkinde ise bugsbunny'in karakterlerini soruyor

+ Yorum Gönder


bugs bunny özellikleri ingilizce,  bugs bunny ingilizce özellikleri,  bugs bunny özellikleri ingilizcesi,  bugs bunny ingilizce tanıtımı,  bugs bunny nin özellikleri ingilizce,  bugs bunny nin ingilizce özellikleri