+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Teenage Mutant Ninja Turtles Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Teenage Mutant Ninja Turtles Özellikleri ingilizce
  Çizgi Film Kahramanı Teenage Mutant Ninja Turtles Özellikleri ingilizce

  Teenage Mutant Ninja Turtles hakkında ingilizce bilgi

  Instill the love of pizza, the Turkish youth film line. In this series, the Japanese sensei Splinter, Shredder is stored underground, with 4 tosbağası mutation exposed to radiation and the latest touch pad for the mouse turned into sewers.
  Tospaalar looked like a human being. Splinter and Shredder wears on them the names of favorite artists of the Renaissance salıyordu. They are always living in the underground sewage and continuous, but always ate pizza. There was a girl in helping them televizyoncu, April.
  There was a yellow bag and nothing else at this April's giymezdi. We fondly used to watch the turtles.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Ninja kaplumbağalar hem çizgi d izisi olan hem de filmi olan karakterlerdir. bu ninja kaplumbağalar da dört farklı devasa boyutta kalumbağa vardır devasa deyince insandan biraz daha büyü. bu kaplumbağaların adı rafeel, donatello, mikalenjelo ve leonardo. ayrıca bunların ustası sprinter ve düşmanlanları da shreder adlı karakterlerdir.
+ Yorum Gönder


ninja kaplumbağalar ingilizce özellikleri,  ninja kaplumbağalar özellikleri ingilizce,  ninja kaplumbağaların özellikleri ingilizce,  ninja kaplumbağaların ingilizce özellikleri,  ninja kaplumbağalar ingilizce tanıtımı,  ninja kaplumbağaların özellikleri