+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda sağlıklı ve sağlıksız beslenmeyle ilgili hikaye istiyorum Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  sağlıklı ve sağlıksız beslenmeyle ilgili hikaye istiyorum
  sağlıklı ve sağlıksız beslenmeyle ilgili hikaye istiyorum 2. Mine
  Devamlı Üye

  Sağlıklı Ve Sağlıksız Beslenme

  sa-l-kl-ve-sa-l-ks-z-beslenme.jpg

  Diyet ve benzeri oluşumlar Türk delikanlılarını güçten düşürmek ve Türk tebaasının devamını engellemek için dış mihraklar tarafından çıkarılmış bilinçli bir düzmecedir!

  Amaç eskiden bir koyunu bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra çalışmaya devam eden büyük Türk kadınlarını, kalori sayan, grip olunca yatağa düşen, fitness ve aerobik yapan pit kırıldım tiplere dönüştürmek ve Büyük Türk ırkını Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir irk haline getirmektir. İktiza ettiğinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir Türk babayiğidini pazar arabası ile pazara çıkmaya muhtaç duruma düşürülmesinden daha soykırım ne olabilir, arkadaşlar?.. Annemin anlattığı Vita yağı dönemleri ve hatta dedemin anlattığı iç ve kuyruk yağı dönemlerinde kalp hastalığı var mıydı? Vardıysa neredeydi? Sorarım size.

  Kolesterol çokluğu bir hastalık değıl sadece ölçüyü kaçırdığınızın bir göstergesi olup 2 şişe soda ile oranı düşürülmesi mümkün basit bir durumdur. Gençler! Gelin bu oyuna düşmeyelim! Kalori diyet gibi tuzaklara kapılmayalım. Can boğazdan, gelir! Gürbüz insan, güzel insandır. Iştahlı insan salıklı insandır! Soya fasulyesi et yerine geçemez! Hindi etinin neye derman olduğu belli değildir! Kepek ve lif insan değıl hayvan gıdasıdır! Feminizm ve eşitlik adı altında değerli Türk kızlarının aklı çelinmekte yemek yapmayı bilmeyen, yeni nesli abuk sabuk yiyeceklerle yetiştirecek, beceriksiz, uyumsuz, damak zevki

  gelişmemiş sunta kılıklı diyet bisküviyi yiyecek sanan, et yemeyen, geleneksel mutfağına bağlı kebap perver kişileri "hanzo" ya da "kro" gibi gören, sinirli ve biı deri bir kemik bir güruha dönüştürmekte az önce belirttiğim gibi gelecek büyük genç Türk neslinden korkan dış mihrakların bir oyunudur.

  Bir yeni çağ yalanı da Çin mutfağıdır. Aslında Çin mutfağı ya da Çin yemeği diye bir şey yoktur. Onların olayı bahçede buldukları her türlü malzemeyi bir demir leğene doldurup (wog) diğer Çinlile uyanmadan acele pişirip (her şey az pişmiş) karnını doyurmaktan ibarettir. Bu kardeşlerin sayısı milyarlar ile ifade edildiğinden bizdeki gibi ortadaki tencereye kaşık sallama durumlarında masadakilerin yarısı aç kalmakta ve dolayısı ile tok açın halinden anlamamakta fakat kung-fu marifeti ile bir araba sopa yemekteydiler. Sonunda uyanık bir Çinli bu duruma çözüm olarak çubukla yemek tekniğini bulup masada bulunan herkesin tencerenin dibi görünmeden bir kaç lokma alabilmesini sağlamış ama sonuçta bu günkü cüce asabi ve kıl Çinliler ortaya çıkmıştır.

  Kahrolsun doymamış yağ oranları! Kahrolsun şekersiz yiyecek içecekler! Her daim yaşasın geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağı der; bolsalçalı yağlı ve hamur işli öğünler dilerim.

  Hayatınız fırından çıkmış bol fıstıklı ve peynirli künefe tadında geçsin.


  bunu bulabildim sanırım işine yarar
+ Yorum Gönder


sağlıklı ve sağlıksız beslenme ile ilgili hikayeler