+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda Anlatımlı reglan kol kazak yapımı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Anlatımlı reglan kol kazak yapımı
  reglan kol kazak yapımı anlatımını öğrenmek istiyorum 2. Mine
  Devamlı Üye

  Anlatımlı reglan kol kazak yapımı


  Arkaya 60 ilmekle başlayıp 4 numara şiş ile bir ters bir düz lastik örün.12 cm. uzunluğunda olunca,6 numara şişe geçirin. 2 düz örün,2 ilmeği toplayın.1 atın,2toplayın,1 atın.Bu şekilde örün.Sıra sonuna gelince,2 ilmeği düz örün.Dönüş sırasını ters örün.İkinci sırayı düz örün.Dönüş sırasını ters örün.Üçüncü sırada,birinci sıradaki örgüyü yaparak kol kesimine kadar örün.Kol kesimini 2-1 yapın.2 ilmek düz örgüden sonra ara ara 1 ilmek keserek yakaya kadar örün.Yakaya gelince düz olarak kapatın.

  reglan kol kazak.jpg

  Ön:Öne 60 ilmekle başlayın.Arkadaki gibi lastikten sonra ajur yapın.Ön ortasında2 ilmek ters, 10 ilmek düz,2 ilmek ters örüp(saç örgüsü için),devamında ajur örün.4-5 sırada 10 düz ilmeği saç örgüsü olarak burun.Kol kesimini arkadaki gibi yapın.

  Kol:46 ilmekle başlayın.7 cm.lastik örün.Sonra 6 numara şiş ile ajur kısmına devam edin.Kolu 2-1 kesin.Kolun her iki tarafında bıraktığınız 2 düz ilmekten sonra ara ara 1 ilmek keserek kolu tamamlayın.
  Yaka çevresinden ilmek alın. 4 numara şiş ile 4 cm. lastik örüp bluzu bitirin.Ekru renk iplikle yakayı süsleyin.
+ Yorum Gönder


reglan kol yapımı,  reglan kollu kazak yapımı,  reglan kol kazak yaka kesimi,  reklam kol kazak yapımı,  reglan kol kazak yapımı,  reglan kol kazak