+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda En tasarruflu araba modeli hangisidir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  En tasarruflu araba modeli hangisidir?
  En tasarruflu araba modeli hangisidir? 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  En tasarruflu araba modeli hangisidir?
  Yakıt tasarrufu, artık araba alırken ilk planlanan kriter durumunda.

  Araba alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, artık az yakıt tüketimi olmaktadır. Yakıta zam haberlerini bu aralar sıkça duymaya başladık. Otomobil üreticileri de ürettikleri aracın yakıt tüketiminin ekonomik olmasını göz önünde bulundurmak zorunda kalıyorlar.

  tasarruflu araba.jpg

  En az yakan Cimri Otomobiller

  Otomobil alırken özellikle Türk kullanıcıların kriterleri değişmiş durumda. Estetikten, güzellikten ya da zevkinizden çok en ekonomik ve tasarruflu araçlar kriter olarak tercih edilmekte. Çünkü akaryakıt fiyatlarının inanılmaz seviyelere gelmesi ve düzenli olarak zam üstüne zam geliyor olması otomobil alacaklara başka çare bırakmadı.

  Sanayi ve Ticaret bakanlığı yaptığı son açıklamada en tasarruflu otomobilleri duyurdu. Benzinli LPG’li, Benzinli ve Dizel arabalarda en tasarruflu 10 otomobili duyurdu.

  Özellikle yeni otomobil alma hayalinde olanların bu bu araçları iyi analiz etmeleri gerekiyor. Çünkü otomobilin en büyük gideri akaryakıttır.
+ Yorum Gönder