+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda çevrimiçi (online) satış ve hizmetlerinin avantajı ve dezavantajı maddeler halinde Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  çevrimiçi (online) satış ve hizmetlerinin avantajı ve dezavantajı maddeler halinde
  çevrimiçi (online) satış ve hizmetlerinin avantajı ve dezavantajı maddeler halinde 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  çevrimiçi (online) satış ve hizmetlerinin avantajı ve dezavantajı maddeler halinde
  Hızla büyüyen e-ticaret sektörü hala daha birçok insanın aklında soru işaretleri oluşturmaya devam ediyor. Güvenli mi, ne kadar uzun ömürlü olabilir gibi düşünceleri olanlar ve bu sektöre yeni giren ya da girmeyi düşünen insanlar e-ticaretin getirileri yanında ne gibi eksiklikleri olduğunu da merak ediyor.

  çevrimiçi.jpg

  Her tür işte olduğu gibi e-ticaretin de artı ve eksi yönleri var. Türkiye’de de son birkaç yıldır hayatımıza dahil olmaya başlayan bu sektörün genel olarak ne gibi artı ve eksi yönleri olduğuna değinmek istedik.
  E-ticaretin avantajları
  Artık internette bir sayfa açarak oradan ürünlerinizi satmak oldukça kolay bir hale geldi. İnternet ve bilgisayarla aranız çok iyi olmasa bile biraz araştırıp internetten hazır temaları kullanarak bir internet sayfası hazırlamanız mümkün. Buna örnek olarak en çok bilinen “WordPress”in hazır temalarını gösterebiliriz.
+ Yorum Gönder