+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Ve Dünyada Jinekomasti Ücret Fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Ve Dünyada Jinekomasti Ücret Fiyatları
  Türkiyede Ve Dünyada Jinekomasti Ücret Fiyatları

  Jinekomasti Fiyatları 2000 ytl den başlayarak 3500 ytl ye kadar çıkmaktadır.Tabiki yapılacak tedavilerle bu fiyat eklenebilir ve azablabilirde

  Jinekomasti çeşitli sebeplerden kaynaklanabileceği için ameliyat kararı alınmadan önce bazı testlerin yapılması gerekmektedir. Kullandığınız bir ilaç veya hormonal dengesizlik jinekomastiye neden olabilmektedir. Nadir de olsa bazı durumlarda kullanılan ilacın kesilmesi veya yaşa bağlı olarak hormonal tedavi ameliyatı gereksiz kılabilir. Bu tetkiklerin yapılması ameliyat sonrası meme dokusunda tekrar büyüme gibi sorunların önüne geçmek için şarttır.

  Ameliyat Öncesi  Kullandığınız tüm ilaçları ameliyat öncesi doktorunuza bildirin. Bazı ilaçlar anestezi ile etkileşebildiğinden ya da yan etkileri olabildiğinden doktorunuzun bunları bilmesi gerekmektedir. Özellikle aspirin ve türevi ilaçların ameliyattan en az bir hafta önce kesilmesi gerekir. Sigara yara iyileşmesini olumsuz etkilediğinden ameliyat öncesi ve sonrasında uzunca bir sure kullanmayın. Ameliyat öncesi soğuk algınlığı, boğaz ağrısı hissederseniz doktorunuzu bilgilendirin. Ameliyattan 6 saat önce yeme ve içmeyi kesin. Ameliyatın local veya genel anestezi ile yapılmasına karar verilmesi için doktorunuz bazı testler isteyebilir. Ameliyat sonrası size yardımcı olacak bir refakatçiye de ihtiyacınız olabilir.

  Ameliyat Sırası

  Doktorunuz gerekli ilaçları verip sizi ameliyata hazırlar. Siz kendinizden geçtikten sonra doktorunuz göğsünüz üzerinde ameliyat kesilerinin nerelerden yapılacağını, dokuların nerelerden çıkarılacağını gösteren bir ameliyat haritası çizer. Sonrasında aerol denilen tene gore daha koyu renkli alanda yarım ay şeklinde bir kesi açarak yağ ve dokuları buradan çıkarır. Ameliyat jinekomasti derecesine gore 1 ile 3 saat arasında değişmektedir.

  Ameliyat Sonrası


  Ameliyat sonrası göğsünüz bandajlarla sarılı bir şekilde uyanıyorsunuz. Doktorunuzun tavsiyesine ve anestezi yöntemine bağlı olarak aynı gün taburcu olabilir veya 1 gün hastanede müşahade altında kalabilirsiniz. Ağrı kesiciler sayesinde farkedilir bir ağrı duymazsınız. Doktorunuzun belirleyeceği süre boyunca Antibiyotik ilaç kullanımı enfeksiyondan korunmak için önemlidir. Ameliyattan birkaç gün sonra kollarınızı çok fazla hareket ettirmeden ve kendinizi yormayacak şekilde işinize dönebilirsiniz. Ameliyat sonrası ve iyileşme süreciyle ilgili daha fazla bilgi için forumumuzun ilgili bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  jinekomasti erkelerde ergenlik çağında daha çok görülen bir bozukluktur. Hormonlara bağlı olarak erkeğin vücudu kadın vücudu gidi olmaktadır. Erkeğin göğsü kadın göğsü gibi büyümektedir. Jinekomasti ameliyatı genellikle büyüyen göğüsleri almak içilen yapılır. Ameliyat 1 ile 3 saat arası sürmektedir. Ameliyattan sonra kişi 1 gün hastanede kaldıktan sonra evine gitmektedir. 1 hafta sonra çok hareket etmem şartı ile işe dönülebilmektedir.
+ Yorum Gönder


jinekomasti fiyatları,  jinekomasti ücret,  jinekomasti fiyat,  jinekomasti fiyatlari