+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Yağ Transferi ile Göğüs Büyütme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. NAZLI
  Bayan Üye

  Yağ Transferi ile Göğüs Büyütme
  Yağ Transferi ile Göğüs Büyütme


  Dr.Bülent Cihantimur’un kendisi tarafından geliştirilen bir cihazla vücudunuzun istemediğiniz bir bölgesinde toplanmış olan yağlar yine vücudunuzun başka bir bölgesindeki çukur veya ince olan bölgeye transfer ediliyor. Yağ enjeksiyonu zaten yıllardır var olan ve sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Klasik yağ enjeksiyonunda önce yağ dışarı alınır,serumla yıkanarak kandan temizlenir,santrifüje edilerek inceltilir ve daha sonra enjekte edilir. Tüm bu aşamalar en az 30-45 dk sürer ve yağ hücreleri bu esnada havayla temas ederler,sıcak bir ortamda oksijensiz kalırlar ve bir çok aletle temas ederler. Ayrıca bu yöntemle büyük miktarlarda yağ toplamak çok zordur.

  Cihantimur Yağ Transfer Sisteminde ise vücuttan çekilen yağ hiç dışarıya çıkarılmadan özel geliştirilmiş olan cihazla vücudun diğer bölgesine transfer ediliyor.Böylece yağ hücreleri asla havayla temas etmez,bir çok aletle temas etmez,vücudun dışında ki sıcak bir ortamda uzun süre beklemezler. Bu sistemin klasik yağ enjeksiyonuna göre avantajları şunlardır: 1.Yağların canlı kalma ve tutma oranı daha yüksektir.
  2.Enfeksiyon riski yok denecek kadar azdır.
  3.Vücuttan alınan yağın tamamını toplanabilir.Bu nedenle enjekte edilebilecek yağ miktarı çok daha fazladır. Cihantimur Yağ Transfer Sistemi ile yapılan operasyonlar: 1. Popo büyütme
  2. Meme büyütme
  3. Dudak büyütme
  4. Çarpık bacak düzeltme
  5. Ayak bileği kalınlaştırma
  6. Yüz çukurlarını ve çizgilerini doldurma
  7. Popo yanlarındaki çukurları doldurma
  8. Çok derin Akne (sivilce) çukurlarını doldurma
  9. Daha önce yapılmış Liposuction sonrası oluşan çukurları düzeltme
 2. BİNGÜL
  Bayan Üye

  Belki çok derin sivilce çukurları için olabilir ama doğallıktan yana olan bir insan olarak, kişi kendisini olduğu gibi sevmeyi becermeli. Yine de çok göze batan bir bozukluk varsa düşünülebilir.
+ Yorum Gönder