+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Kalıcı French Dolgu Fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kalıcı French Dolgu Fiyatları
  Kalıcı French Dolgu Fiyatları

  Kalıcı French dolgu tırnağın boşta kalan bölgesine jel sürüldükten sonra uv ışığı altında sertleştirilerek yapılan uygulamadır. Protez tırnak değildir ve doğal tırnağınız üzerine yapılır. Kalıcı French genellikle 2 haftada bir bakım gerektirir. Bakım süresi sizin tırnaklarınızın uzama süresine bağlı olarak farklılık gösterebilir. French dolgu fiyatları ise 70-100 TL arasında değişmekte.

  Protez tırnakların kullanım süresi aşağı yukarı 4 hafta kadar. Bu süre tırnakların uzama süresi, kullanılan malzemeye göre artıp azalabilir. Bu süreden sonra bakım yaptırmak için uygulamayı yaptırdığınız salona gitmelisiniz. Protez tırnak uygulamasında önemli olan doğal tırnaklarınızın uzamasının ve hava almasının engellenmemesidir. Bu yüzden tecrübeli bir uzmana yaptırmanız tavsiye edilir.
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Kalıcı french dolgu tırnak protez tırnak değildir. Doğal tırnağınız üzerine yapılan uygulama özel ışınlar ile sertleştirilip kalıcı hale getirilmektedir. Kalıcı french yaptıran bayanlar iki haftada bir bakım yaptırmalıdırlar.Kalıcı french dolgu tırnak yapımı 70/100 tl arasında değişmektedir.
+ Yorum Gönder