+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda Araç borcu nasıl öğrenilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Araç borcu nasıl öğrenilir
  araç borcu nasıl öğrenilir
  araç borcumu öğrenmek istiyorum 2. DİLDAR
  Yeni Üye

  araç borcu nasıl öğrenilir


  Motorlu taşıt vegisi ve cezaları sorgulama

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  araç borcu nasıl öğrenilir


  Bazen trafik kurallarına uymaya özen gösterdiğiniz halde istemeden de olsa trafik kurallarını ihlal ettiğiniz durumlarda .Trafik cezaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için illaki elinizde bir trafik cezası aldığınız belirten bir makbuz olmasına gerek yok. Bazen plaka üzerine yazılan trafik cezalarından trafik cezası sorgulama ile haberdar olmayabilirsiniz.

  Sizde böyle durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız 118 70′i arayın trafik ceza sorgulama yolu ile plkanıza yansıyan trafik cezalarınızı hemen öğrenin .Çünkü bu trafik cezaları ödenmediği durumlarda borç haline düşmektedir.

  118 70 üzerinden araç borç sorgulama yaparak aracınıza ait herhangi bir trafik borç bulunup bulunmadığını dakikalar içinde öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda Siz de trafik cezası gibi borç durumlarınız ile ilgili olarak Plakanıza veya bankaya yansıyan trafik cezası araç borç durumunu öğrenmek için 118 70′i arayabilirsiniz. Trafik Borcu Sorgulama, Plaka Sorgulama ve Trafik Ceza Sorgulama yolu ile araçları hakkında bilgi alabilirsiniz.

+ Yorum Gönder


araç borcu nasıl öğrenilir,  araba borçları nasıl öğrenilir