Konu Kapatılmıştır
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda BİBER HAPI kullanmak istiyorum ne yapmalıyım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  BİBER HAPI kullanmak istiyorum ne yapmalıyım
  Hem kimyasal madde yok diyor herkes hemde herkes kullanamıyor neden leveetron kullanıyorum ama bunuda kullanmak istiyorum ne yapmalıyım 2. HAYAT
  Devamlı Üye

  İlaç ile ilgili tanıtımlar ve öneriler forumda izin verilmemektedir.. konu kilit anlayışınız için teşekkurler..

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  BİBER HAPI HAKINDA BİLGİ
  Zayıflamada Meksika Biber Hapı ile yeni bir dönem başladı. Kapsüller tamamen bitkisel olup kimyasal hiçbir madde içermemektedir.

  - 18 yaş ve üstü kullanıcılarda hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır.
  - Özellikle az hareket eden zor zayıflayan bölgelerde etkilidir. (Karın, bel,sarkık kol altları, basen bölgelerindeki yağların erimesinde çok etkilidir.
  - Gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur.Tokluk hissi verir.Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.
  - Özel formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkartır.
  - Hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur.

  Biber Hapı Kullanımı:

  * Günde 1 kapsül alınması tavsiye edilir.
  * Gün içinde mutlaka en az 2-3 litre su tüketiniz.
  * Biberiye hapını aldıktan sonra tokluk hissi verdiği için yememezlik yapmayınız. Az da olsa bir şeyler yemelisiniz.

  Biber Hapını Kimler Kullanamaz

  * Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle kullanamaz.
  * Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar kullanamaz.
  * Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
  * Yüksek tansiyonlu kişiler kullanamaz.
  * Ülser veya Gastrit şikayeti olanlar kullanamaz.
  * Alkol ile birlikte kullanmamaya özen gösteriniz.


  Karın bölgesindeki yağlanma, vücut kütle oranları 35 veya daha az olanlar için sağlıklı zayıflama açıdan daha fazla risk içermektedir. Mide ve karın çevresinde depolanan karın içi viseral yağlar, vücudun alt kısmında depolanan yağlara oranla insanlarda daha çok sağlık problemlerine yol açmaktadır. Bu tarz yağlanma problemlerinden biber hapı etkisi sayesinde kurtulmanız olasıdır. Çalışmalar, karın bölgesinde yağlanma problemi olan insanlarda yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, yüksek kan şekeri, insülin direnci sendromu (metabolik sendrom X) ve kalp hastalıklarına daha eğilimli olduğunu göstermektedir. Bu nedenle uzmanlar bel ve karın çevresindeki yağlanmanın normal kilo problemlerinden daha çok sağlık sorununa yol açacağına inanmaktadır.

  Yaş, cinsiyet ve genetik faktörlerin birleşmesi yağ birikmesine neden olabilir. Erkeklerin çoğunda orta yaş döneminde yağlanma sorunu yaşanmaktadır ve bu insanların vücutları “elma vücut” tabiri ile nitelendirilir. Kadınların çoğu ise kalça, popo, basen ve pelvik bölgede yağlanma yaşarlar. Bu tür vücutlar ise “armut vücut” olarak nitelendirilir.

  Çok farklı yağlanma çeşitleri olduğu için farklı diyet ve perhiz programları yer almaktadır:

  Üst karın bölgesi: Metabolizmanızın yavaş çalışıyor ve az egzersiz yaparak çok tatlı yiyecekler tüketip, soğuk meşrubat içiyorsanız üst karın bölgesinde yağlanma problemi yaşamanız muhtemeldir. Daha önce biz besin destekleri ve meksika biberi başlığı altında daha farklı bir şekilden bahsetmiştik. Bu bir üst karın bölge yağlanmasına çözüm olarak şeker yerine bal ve esmer şeker veya tatlandırıcılar kullanabilirisiniz.

  Alt karın bölgesi: Bu tür yağlanmalar genelde su içmeyen, yemekten sonra yatan ve hareketsiz olan insanlarda ve kabızlık problemi olan insanlarda yaşanır. Çözüm olarak, tuz tüketimini azaltarak vücudunuzda hidropsa neden olan etkenlerin önüne geçebilirsiniz. Sulu besinler tüketmeye çalışın ve günlük en az 2 litre su için.

  Tabi ki genetik yapının payı büyük olmakla birlikte aslına bakılırsa, bütün sağlık problemlerinin temeli düzensiz ve yanlış beslenmeden kaynaklanır. Bu tür sağlık ve fiziki problemlerin önüne geçmek için neyi ne zaman yiyeceğinizi bilmek çok önemlidir. Hangi besinlerin hangi işlevlerde daha çok işe yaradığını öğrenmek yararınıza olacaktır. Özellikle metabolizmanızı acı biber hapı ile hızlandıracak ve çabuk sindirimi sağlanacak diyet programı uygulamalısınız.


Konu Kapatılmıştır