+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda Akciğer neyi temizler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Akciğer neyi temizler
  akciğer neyi temizler 2. Asel
  Bayan Üye

  akciğer neyi temizler

  . Ömer Coşkun’dan, doğanın iki mucize bitkisinden, çok faydalı bir kür önerimiz var. Bu önerimizi, hem akciğer kanserinden koruyucu, hem de kanser olan hastalar için, iyileştirici bir etkiye sahip. Isırgan otunun faydalarını bilmeyen yok. ama ısırgan otu, ebe gümeci ile birleşince, adeta mucize yaratıyor. Kürümüz için gerekli malzemeleri saydıktan sonra hazırlanışı ve kullanım şeklini yayınlayalım.

  Ömer coşkun akciğer temizleme kürü gerekli malzemeler şunlardır
  1/2 lt su
  4–5 gr (bir tutam) ebe gümeci
  4–5 gr (bir tutam ısırganotu )

  Ömer Coşkun akciğer temizleme kürü hazırlanışı
  Suyun içine, ebegümeci ve ısırgan otunu atıp, haif ateşte ağzı kapalı olarak, 4 dakika kaynatın.
  Ilıdıktan sonra süzün, ama içerisindeki kalan bitkileri mutlaka ayıklayın.
  Aç karnına, sabah ve akşam öneleyici olarak, birer çay bardağı, kanser hastaları için ise, birer su bardağı için.
  Bitki suyunu içtikten en az 20 dakika sonra yemek yiyin.
  Bu küre, önleyici olarak 1 ay, kanser hastaları için ise; 3 ay, hiç ara verilmeden, devam edilmesi faydalıdır.
  Yılda en az iki defa uygulanır. Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilip, tekrar 3 ay boyunca iki günde bir, bir su bardağı içilir.
  Daha sonraki günlerde zaman zaman uygulanır.

  Ömer coşkun akciğer temizleme kürü kullanım şekli
  Birinci hafta bir gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  İkinci hafta iki gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  Üçüncü hafta üç gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  Dördüncü hafta dört gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  Beşinci haftadan itibaren haftada bir defa sabah ve akşam aç karna birer çay bardağı içilecek.

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  akciğer neyi temizler ile ilgili resim  Sigaradan dolayı akciğerlerde oluşan katran ve diğer zehirli maddelerin birikmesi zamanla akciğerin işlevlerini yapamamasına neden olmaktadır. Günde 3 ve daha fazla sigara içenlerin yolda birkaç kez akciğeri temizleyen bitkiler, sebzeler ve meyveler ile ciğer temizleme kürleri yapması faydalı olacaktır. Tabi sigarayı ıraktıktan sonra akciğerlerin çabuk bir biçimde temizlenmesi için de bu bitkisel kürler gerekecektir. Peki akciğeri en iyi temizleyen besiler ve yiyecekler hangileridir. Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık ve pek aklınıza gelmeyecek gıdaların 70 günde akciğerleri temizlediğine şahit olduk. Akçiğer temizleyici şifalı bitkiler arasında özellikle ebegümeci ve keçiboynuzu öne çıkıyor. Bu konuda Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Ender Saraç, Ömer Coşkun ve Suna Dumankaya gibi bitkisel şifa uzmanlarının ortak fikri de zaten akciğeri temizlemek için bu meyveler ve yiyeceklerden faydalanılması yönünde. Şimdi ciğerlerimize hava aldıracak şifalı bitki kürleri nasıl yapılıyor anlatalım:

  Ebegümeci ve keçiboynuzu, elma, zencefil, zerdeçal, tarçın, karanfil ciğerlerdeki sigara katranını sökme kapasitesi ile adeta mucize bitkiler. Pek çok derde deva olan bu iki bitki, özellikle akciğer hastalıkları ve akciğer kanseri açısından oldukça değerli ve şifalı. Bu iki bitki ile ilgili önerilerimi, Ömer Coşkundan, Arım Balım Peteğim programında geldi.

  KEÇİBOYNUZU : 6 adet keçiboynuzu, 1 lt suda 5 dak kaynatılır. Aç karnına içilir. 21 gün kullanılır. 6 ayda 1 defa kür olarak uygulanır. Kansızlık için de son derece faydalıdır.
  EBEGÜMECİ ÇAYI : Kaynar suyun içine bir miktar ebegümeci atılır ve 5 saat beletilir. aç karnına bu çay içilir. Kaynıtılmaz. Demleme usulu tüketilir.
  EBEGÜMECİNİN FAYDALARI :
  * Sindirim sistemine iyi gelir.
  * Akciğer kanserini önleyici özelliği vardır. Akciğerleri temizler.
  * Balgam söktürücüdür.
  * Sigarayı bırakan kişilerde, akciğerleri 70 günde temizler.
  * Kanserden koruyucudur.

+ Yorum Gönder


akciğer neyi temizler,  arım balim petegim ömer coşkun akciğer temizleme,  akcigeri sigaranin katranindan temizlemek bitkirel,  akciğerler neyi temizler,  akciyerlerimizneyi temizler