+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Tek gecelik ilişkiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Tek gecelik ilişkiler
  Tek gecelik ilişkiler

  Erkeklerin sık başvurduğu bir yöntemdir. Barda flört ettiği bir kadınla veya bir fahişeyle beraber olan erkekler az değildir. Kadınlar da barda, tatilde tanıştıkları biriyle tek gecelik ilişkiler yaşayabilirler. Bunlar genellikle ciddi kişilik sorunları yaşayan kadınlardır (duygu dünyaları çok fırtınalı, çok iniş çıkışlı, hemen değişiveren, sevilmeye aç, ilgi görmeye dayanamayan…) Ahlâken çok kınansa da, evliliğe en az zarar veren aldatma türü budur. Fakat aldatan kadınsa, kadının bahsettiğimiz kişilik özellikleri (aldatması değil) evliliğin yürümesini zorlaştırır.

  Ne yapmalı?

  Aldatan erkekse, karısının fazla üzülmesine gerek yok. Aldatmanın elbette mazur görülecek tarafı olmaz. Ancak erkek için tek gecelik ilişki son derece önemsiz ve gelip geçicidir. Kadın tek gecelik ilişki yaşıyorsa, burada zaten, aldatmanın çok ötesinde, ciddi kişilik problemleri vardır.
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Çok saçma bir şey ya erkek yapınca normal bir şey kadın yapınca kişilik bozukluğu var oluyor. Valla kadın erkek fark etmez aldatma aldatmadır.
+ Yorum Gönder