+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda En özel evlilik teklifleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Serap Yaman
  Timin Cadısı

  En özel evlilik teklifleri
  En özel evlilik teklifleri


  Marjinal bir evlenme teklifi
  Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin dağın zirvesine ulaştığınızda ona ‘benimle evlen’ diyebilirsiniz.

  Kendinizi videoya kaydedin
  Kamerayı kurup karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı ‘benimle evlenir misin?’ sorusuyla bitirin. Emin olun bu çok hoşuna gidecektir.

  Uçakta evlenme teklifi
  Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını bir düşünsenize: ‘Şu an İstanbul üzerindeyiz ve 5 dakika sonra yere ineceğiz. Bu arada Aslı, Polat seninle evlenmek istiyor’.

  Reklam panoları ne güne duruyor?
  Düşünsenize kız arkadaşınız işten eve dönerken evine en yakın reklam panosunun üzerinde şöyle bir yazıyla karşılaşıyor: ‘Aynur benimle evlenir misin?’

  Sinema ekranından evlenme teklifi
  Beraber romantik bir film izlemeye gittiniz. Film başlamadan önce ekranda kocaman bir yazı beliriyor: ‘Hülya eşim olur musun?’

  Sevgililer günü sürprizi
  Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona en büyük armağanı aşkınızı sunmanın en güzel yolu ‘Benimle evlenir misin?’ sorusundan geçiyor. Kız arkadaşınız bu sorudan sonra bu sevgililer gününü asla unutmayacaktır.

  Ahlaksız teklif
  Sevişmenizin en ateşli anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz. Fiziksel olarak zirveye doğru yavaş yavaş ilerlerken ruhsal olarak da büyük bir tatmin yaşayacak ve bu anı ömrünün sonuna kadar unutmayacaktır.

  Doğum günü hediyesi
  Ona doğum gününde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Tüm sevdiklerinin bulunduğu bir ortamda bu soruyu duymak inanın çok hoşuna gidecektir.

  Radyodan evlenme teklifi
  Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz. O soruyu sorduktan sonra da canlı yayına bağlanarak bir kez de siz kız arkadaşınıza o özel soruyu sorabilirsiniz.
 2. The_MEncH
  Özel Üye

  komik evlilik teklifleri,
  en komik evlilik sözleri.


  Hayata benimle aynı pencereden bakarmısın?,
  Benimle evlen yoksa ben seninle evlenirim.
  Beraber yaşlanıp beraber geberelim mi?
  Hayatımı karartmak istiyorum bana yardım eder misin?
  Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatını sunuyorum…
  Benimle aşkı bitirmek istermisin?
  Bi biskrem versem benimle evlenir misin?
  Annemin kaynanan olmasını istermisin?
  Sevgilim ilişkimizin devlet tarafından tanınmasını istiyorum.
  Aramiza devletin, kanunlarin falan girmesi ne kadar da romantik, ah! tabi ki sevgilim hemen! hemen evlenelim.
  seninle düğün resimleri çekilmek istiyorum.
  Hayatının geri kalan kısmına ortak olmak istiyorum

 3. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye
  Bence kişilerin nasıl evlenme teklifi edebilir demeden önce kendisine sorması gereken tek şey acaba benim sevdiğim kişi bu mu ben bu kişiyle mutlu olabilir miyim sorusudur eğer bunlar evet ise zaten evlilik teklifini nerede ederseniz o kız için hiç unutulmaz.
+ Yorum Gönder