+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Erkekler Seven Kadının Değerini Niye Bilmezler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Erkekler Seven Kadının Değerini Niye Bilmezler
  Erkekler Seven Kadının Değerini Niye Bilmezler kısaca


  Cevap: Çünkü Erkekler

  Her Kadının Seveceğini İyi Bilirler. Yani Sevginin Yokluğunu Çekmezler. ErkekHiç Büyümeyen Bir Çocuk Gibidir Ama Herkesin Kendisini Adam Gibi Görmesini İster. Bütün KadınlarSınıfRenk Ve Kategori Ayırımı Göz Etmeksizin İlgi Alanına Girer.


  Önünde Yemek Dururken

  Başkasının Tabağına Bakan Biri Gibidir Yani.


  Bir Kadına "Seni Seviyorum" Demek Onun İçin " Artık Başka Kadına Bakmayacağım" Anla M I N A Gelir Ve Bu Sözü Söylemekte Zorlanır. Son Derece Duygusalken Mantıklı Olabilen

  ŞefkatliSaf Yüreğini Acımasızlıkla Ve Asilikle ÖrtenGüçlü Bir Bedene Ama Güçsüz Bir İradeye SahipHayata Vurdumduymaz Yaklaşıp Onu Fazlasıyla Ciddiye AlanDoğallıktan Hoşlanıp Doğal Görünmeyi Çaresizlik Sayar Erkekler.


  Dağarcıkları Kadınlar Kadar Zengin Değildir. Yani Dilin İnceliklerini

  KıvrımlarınıFarklı Anlamlara Gelebilen Cümleleri Fazla Bilmezler. Hayır HayırBelki BelkiEvet Evet Anla M I N A Gelir Onlar İçin. Kadınların Sadece Bir Hayırın Da Bile Bin Anlam Gizlidir Oysa. Erkekler Kendileri İçin Değil Başkaları İçin Ağlarlar.


  Arandıklarında Kaçarlar

  İlgisiz Bırakıldıklarında İse Şikayet Ederler. Yüzlerinde Genellikle O Anki Ruh Hallerine Uymayan Maskelerle Dolaşırlar. Örneğin Derin Düşüncelere Dalmış Görünen Bir Erkek Aslında O AnTuttuğu Takımın Hafta Sonundaki Maçını Nasıl İzleyeceğini Düşünüyordur.


  Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında.Çünkü Erkekler Karmaşık Değil Basit Ve Çözümlenebilirdir.


  Erkeklerin Kadınlari Tanıyamaması

  İste Bu Basitlikten Kaynaklanır. Kadınların Daha Zeki Olduğunu Bilirler Ve Çözemedikleri Bu Bilmece İçin Kendilerine DeğilBilmeceye Kusur Bulurlar.
  Bir Kadını Tanımak!


  Bütün Gel-Gitleri

  KaprisleriKüçük ŞımarıklıklarıKorkularıHercailikleriHayal KırıklıklarıAsklarıTerkedişleriBaşarılarıBaşarısız lıklarıKurnazlıklarıSaflıklarıÇocuk AğızlarıŞirinlikleriKüçük YalanlarıIsrarcılıklarıVazgeçişleri Ve Kocaman Yürekleriyle Kendi Olmaya Çalışan Kadınları Tanımak Kolay Mı Acaba?


  Bir Kadını Sevmekle Başlar Her Şey Ama

  Bir Kadını Tanımakla Varılır Hayatın SırrınaTadına. Bir Kadını Tanımak İstediğinizde Zor Ama Keyifli Bir Yolculuğa Çıkarsınız. OnlarDört Mevsimi Bir Yürekte Buluşturur. Bu Yüzden Sizi Sürekli Şaşırtırlar.


  Sürprizlerinin Ardı Arkası Kesilmez. Kadınları Anlamak İçin Onlara Benzemeye Çalışmak Gerekir Belki De. Kendi Zekasını Hatırlatanları

  Değer Verenleri SeverSevgisini Göstermekten Ürkmeyenleri Bir De.


  Sevgi Arsızıdır Kadın. Verdiğinden Daha Fazlasını İsteme Bencilliğini Gösterecek Kadar Sevgi Arsızı. Onun Şımaracağından Korkanlar

  Sevgiyi Birlikte Çoğaltacaklarını Bilmeyenlerdir. Çünkü Bir Kadını Tanımakla Kanat Çırpılır Özgürlüğün Bütün Maviliklerine.


  Kadın Hem Yaman Bir Aşk Avcısı

  Hem De Engebeli Yollarda Koşan Aşk Yorgunudur. Bir Kadını Tanımakla Çıkılır Keyifli Serüvenlere Hayatla Dalga Geçmesini Bilir Çünkü Kadın. Tıpkı Kendisiyle Dalga Geçmesini Bildiği Gibi
 2. Betul
  Devamlı Üye

  Erkekler seven kadının değerini bilmezler çünkü onlar her kadının seveceğini iyi bildikleri için değerlerini bilmezler. Erkek hiç büyümeyen bir çocuk gibidir ama genelde kendisini adam gibi görmesini ister.
 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Erkeklerin kadınların peşinden koşmaları kadına olan sevgilerinden değil kadının kendilerine bağlanmasını istemelerindendir.Kadınların kedilerine bağlandığını gören erkekler artık kendilerinden vazgeçilmeyeceğini seven kadının her şeyi kabul edeceğini düşünerek havalara girme kadını kırıp dökmeye başlarlar kadın mücadele etmekten bıkıp bırakınca da ben nerede yanlış yaptım düşüncelerine girip kadına dönme yolları ararlar.
+ Yorum Gönder