+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Katie Holmes – Tom Cruise Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Katie Holmes – Tom Cruise
  Katie Holmes – Tom Cruise

  Ünlü film yıldızları Tom Cruise ile Katie Holmes, İtalya'nın başkenti Roma yakınındaki bir ortaçağ şatosunda düzenlenen törenle evlendi. Törene pek çok Hollywood yıldızı da katıldı. Ünlü çift, mazgal deliklerinde yanan meşalelerin aydınlattığı 15. yüzyıl şatosunda, binlerce izleyici ve dışarıda kamp kurmuş veya pencere çıkıntısı ve balkonlara tünemiş paparazzinin önünde karşılıklı evlilik yemini ettiler.
  Evlilik yemin töreninin ardından şatonun bir kulesinden fırlatılan havai fişeklerin gökyüzünü aydınlatması, yağmurdan korkmayarak sonuna kadar dışarıda kalan izleyiciler tarafından alkışlarla karşılandı. İtalyan tenor Andrea Bocelli'nin ünlü Ave Maria şarkısını söylemek için 2,5 milyon dolar aldığı törende, tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Törene katılan ünlü Hollywood yıldızları arasında Jennifer Lopez ve eşi Marc Anthony, Will Smith ve eşi Jada Pinkett ve Brook Shields'ın bulunduğu gözlendi.
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  İkisi de ünlüler yani evlilikleri de çok konuşulmuştur.Tabi ünlü olunca konuşulacak çok şey oluyor.Hazırlıklar falan kimler gelmiş neler giyilmiş daha bir sürü şey.Benim tek merak ettiğim şey acaba ünlüler evlendikleri zaman gelen davetliler takı takıyor mu ?
+ Yorum Gönder