+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Güzel bir gelin olmanın püf noktaları nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Güzel bir gelin olmanın püf noktaları nedir
  Öncelikle şunu söyleyelim hiç bir şeyi son dakikaya bırakmayın. Önceden bütün hazırlığınızı yapın. Kuaförü bir hafta önceden ayarlayın. Ve mutlaka makyaj malzemelerinin kalitesine bakın eğer malzeme kaliteli değilse makyajınız çabuk bozulmaya çok eğilimli olur.

  Güzel bir gelin olmak için öncelikle gelin adayımızın kendini profesyonellere emanet ettiğinden emin olması gerekir. Bunun için de en az bir hafta önceden deneme makyajı yapılmalıdır. Ayrıca makyaj uygulamasında kullanılan tüm ürünlerin de profesyonel ürünler olması tercih edilmelidir. Sonra gelinlik, kişilik, düğün mekanı gibi unsurların birbiri ile ahenk oluşturması; yani gelin adayımızın düğün günü kendini dünyanın en güzel kadını hissetmesi sağlanmalıdır. Ayrıca yüzde mutlaka makyaj öncesi baz aşamasının yapılmasına dikkat edilmeli. Aksi takdirde yorgunluk gibi durumlar, makyajın kalitesini olumsuz etkiler ve makyajın gün boyu aynı kalitede görünmesi imkansızlaşır. Makyajın sabitlenmesi ve akması engellenerek makyaj kalitesi kalıcı kılınmalıdır.[B] Dekolteye mutlaka uygulama yapılmalı ve yüz-dekolte bütünlüğü sağlanmalıdır. 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Güzel bir gelin olmak için her şeyinizin uyumlu olması lazım.İlk defa yaşayacağınız mutluluğun dört dörtlük olmasını isteriz bunun içinde önceden her şey hazır olmalı hiç bir şey son dakikaya kalmamalı.
+ Yorum Gönder