+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Evlilik Hazırlıkları Sizden Gelenler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Evlilik Hazırlıkları Sizden Gelenler
  evlilik hazırlıkları sizden gelen öneriler 2. FERAY
  Devamlı Üye  Monarosa’dan Evlilik Hazırlığı Önerileri  Nişan davetiyem elbisemden dolayı sarıydı, değişik bir seçim yaptım:) sarı seçtim net bir resim bulamadım kızlar ama Novias model vee düğüne gelelim, biz yaza evlenelim derken bir ay içinde evlenmeye karar verdik, herşey çok hızlı oldu ama iyiki de oldu. İnşallah en az benim kadar huzurlu, gözünüzün içine bakan bir eşiniz olur. Onunla çok mutluyum:)

  Evlilik Hazırlığı Önerileri.jpg

  Düğün davetiyem burada çok sade biz ince bir kurdela geçirdik üzerine tüy ve 1 tane inci:) ekledik ben biraz süsten hoşlanıyorum. Sağolsunlar o kadar ilgilendiler ki çok şık oldu. Sözlerimizse az ve öz, bizce çok kıymetli..

  “Sevgi Paylaşmaksa ‘Eğer’
  Biz ‘Evet’ derken
  Birlikte Olmak Herşeye Değer…..”

  Kına elbisemi ve gelinliğimi de ekliyorum. Yanlız üst bedenini ekledim rahibe duvağı ve etek uçları bedeninden aşağıda serpme fransız danteli…. Gerisi hayal gücünüze kalmış….

  Özellikle alyansımı çok zor seçtim, çok beğeniyorum şimdi…

  Çok net resimler eklemek paylaşıp göstermek istiyorum aslında:( ama bu kadarına izin çıktı:))
  Umarım beğenirsiniz;
  Monarosa’dan Sevgilerle…


 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Yeni evlenecek çiftlere evlilik konusunda yardımcı olmak için yeni evlenenler deneyimlerini burada paylaşarak gençlere yardımcı olabilirler hem yaşanılan sıkıntıları da nasıl atlattıklarını yazarlarsa gençlerimizde korkup kaygı duyulacak bir şey olmadığını anlamış olacaklar.
+ Yorum Gönder