+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Film Tanıtımları Forumunda Transformers 4 Ne Zaman Vizyona Girecek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Transformers 4 Ne Zaman Vizyona Girecek
  transformers 4 ne zaman vizyona girecek

  transformers 4 ne zaman vizyona giriyor


  TRANSFORMERS 4’u Michael Bay yönetecek ve 2014 yılında vizyona girecek..
 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Transformers 4 Ne Zaman Vizyon Tarihi

  TRANSFORMERS 4’u Michael Bay yönetecek ve 2014 yılında vizyona girecek


  Kısa bir süre önce Paramount’un Transformers 4’un vizyon tarihi olarak 2014’ü düşündüğünün haberini aldık. Sürpriz bir haber değildi çünkü yapım şirketinin Transformers filmlerine devam edeceğini biliyorduk. Ama filmi Michael Bay’in yönetip yönetmeyeceğini ve hikayenin nasıl gelişeceğini bilmiyorduk. Kısa bir süre önce yapımcı Lorenzo di Bonaventura’nın Transformers 4’u Bay’in yöneteceğine ve filme sıfırdan başlanacağına dair yaptığı açıklamayı öğrendik

  Transformers 4 Ne Zaman Vizyona Girecek.jpg


  (Güncelleme: Paramount yaptığı bir basın açıklamasıyla Transformers 4’u Bay’in yöneteceğini ve filmin 29 Haziran 2014 yılında Amerika’da vizyona gireceğini bildirdi.)


  Bay daha önce Dark of the Moon’dan sonra filmdeki imtiyazından vazgeçeceğini bildirmişti. Ama geçtiğimiz Aralık ayında Bay’in Transformers 4’u yönetmeyi düşündüğüne dair dedikodular çıkmıştı.

  Bu haber şaşırtıcı değildi çünkü serinin bütün filmleri para makinesi gibiydi. Hem kendisi hem de Paramount, Bay’in dönüşünden kar sağlayacaklarını biliyordu. Bay dedikodulara Pain and Gain dışında ileride yöneteceği filmlere henüz karar vermediğini söyleyerek yanıt vermişti. Daha sonra dedikodularda ortadan kayboldu.

  MTV’den Josh Horowitz’le konuşan Di Bonaventura Bay’in filme dahil olup olmayacağı hakkında şunları söyledi:

  “Evet Transformers 4’u Michael yönetecek. Film 2014 yazında vizyona girecek. Çok heyecanlıyız. Bence buradaki tek zorluk filmin hikayesinin sıfırdan başlayacak olması. Bunun nasıl olacağını henüz biz de bilmiyoruz.”

 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Transformers 4 2014 yilinda çekilmiş bir filmdir. Bu filmi lorenzo di bonaventuran yönetti. Film amerikada vizyona girmiştir. Filmin önceki serilerden farkli olduğu bu filme sifirdan başlanildiği söylenmektedir.
+ Yorum Gönder


content