+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda sabiha akgünay hanım neden günbegün programını sunmuyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  sabiha akgünay hanım neden günbegün programını sunmuyor
  sabiha akgünay hanım neden günbegün programını sunmuyor 2. Mine
  Devamlı Üye

  bu aradığınz konuyla ilgili haber

  Geçtiğimiz cuma akşamı polislerin dur ihtarına uymayıp kaçan Karacan, evinin önünde yakalanıp götürüldüğü karakolda olay çıkartmıştı.

  TRT'de bir süredir Sabiha Akdemir'in rahatsızlığı nedeniyle " Günbegün" adlı programı sunan Okan Karacan, bu sabah programa veda etti. Bu ayrılık, Karacan'ın yaşanan olayların ardından TRT tarafından işinden atıldığı iddialarını gündeme getirdi.

  Telefonla ulaştığımız Karacan ise işten atılmasının söz konusu olmadığını belirterek " Ben zaten bu programa geçici olarak gelmiştim. Sabiha Akdemir'e bugün programı devrettim. Benim bildiğim bir işten atılma yok. TRT yetkilileri en doğru cevabı verir. Benim söyleyeceklerim bu kadar" dedi. Kulislerden sızan bilgilere göre Okan Karacan'ın olay çıkarması TRT yönetiminin büyük tepkisini çekti ve sunucunun işine son verildi.
+ Yorum Gönder


sabiha akdemir neden programa çıkmıyor,  sabiha akdemirin hastalığı nedir,  sabiha akdemir hastalığı,  sabiha akdemir hastalığı nedir,  sabiha akdemirin hastalığı