+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Evde yapabileceğimiz ilizyon numaraları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Evde yapabileceğimiz ilizyon numaraları
  İLİZYON NUMARALARI HAKKINDA BİLGİ

  Avuçtan düşürülemeyen para:

  Avucunuzun ortasına koymuş olduğunuz parayı fırçalamak suretiyle düşürebilen arkadaşınıza bir mükafat vaat edebilirsiniz. Fırçanın tüylü tarafından fırçalamak şartıyla kimse bu parayı avucunuzdan düşüremez..
  Bir veya iki:

  Parmağınızı resimdeki gibi yapın ve üzerine şekildeki gibi bir bilye yerleştirin. Şimdi bilyeyi parmağınızın altında döndürün. Bunu bilyenin varlığını hissedene kadar birkaç saniye boyunca döndürün. Şimdi gözlerinizi kapatın ve bu olayı tekrarlayın. Birdenbire 2 bilye hissedeceksiniz. Bu olayı kontrollü bir şekilde yaptıktan sonra bir arkadaşınıza da bunu uygulatın

  Dönen yumurta:

  Evde ilizyon numaraları1.jpgEvde ilizyon numaraları2.jpgEvde ilizyon numaraları3.jpg

  Sihirbaz bir tabak içinde 5-6 tane yumurta gösterir. Bir tabak ve yumurta alır. Yumurtayı şekildeki gibi bir topaç gibi çevirir. İzleyicilere de birer tabak ve yumurta verir ama hiç kimse yumurtayı böyle döndüremez. İşin sırrı sihirbaz gösteriden önce yaklaşık 6 dakika kaynamış bir yumurta kullanır. Pişmiş yumurta böyle dönebilir ama diğer pişmemiş yumurtalar dönemez.
 2. DİLAN
  Üye

  İlizyon gösterileri neredeyse aklımıza gelen her türlü araç ve gereçle yapılabilmektedir. İnsanlara gösteri sunmak ve onları şaşırtmak için çeşitli oyunlar yapılmaktadır.
+ Yorum Gönder


ilizyon numaraları yazılmış ilizyon,  sayılarla ilizyon,  evde yapabileceğimiz oyunlar,  yapabileceğimiz ilizyonlar,  evde yapabileceğimiz sihirbazlıklar