+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Sınıf Başkanı Olmak İçin Ne Yapmalıyım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Muhammed
  Özel Üye

  Sınıf Başkanı Olmak İçin Ne Yapmalıyım
  Sınıf Başkanı Olmak İçin Neler Yapılır

  sınıf başkanı.png

  Sınıf başkanı olabilmek için öğretmenlerin gözüne girmeli ve aynı zamanda sınıftaki arkadaşlar tarafından sevilmelisiniz. Öğretmenlerin bulunmadığı durumlarda sınıfın sorumluluğu sınıf başkanına aittir. Bu nedenle sorumluluğu büyüktür.

  Sınıf başkanı olabilmek için sınıfta yapılacak olan sınıf başkanlığı seçiminde arkadaşlarınızın sizi seçmesi için onlarla aranızı iyi tutmanız gerekmektedir. Bunu yapmanız sınıf başkanı olabilmeniz için yeterli olacaktır. 2. Şahin
  Devamlı Üye

  Sınıf başkanı olabilmek için derslerde kendini göstermelidir. Arkadaşlarına karşı liderlik özelliğine sahip olunmalı. Genelde sınıf ortamında başkanlık oylama sistemiyle seçilir. Her zaman sınıf başkanı ve yardımcısı bir kız bir erkekten olması daha avantajlıdır. Sınıf başkanı tarafsız olmalı. Arkadaşlarını her durumda savunmamalı.
+ Yorum Gönder


sınıf başkanı seçilmek için ne yapmalı,  belediye baskan,  sınıf başkanı olmak için vaatler,  sınıf başkanı seçilmek için ne yapmalıyım,  sınıf başkanı seçilmek için yapılan yapılabilecek şeyler,  sınıf başkanı olmak için neler yapmalıyız