+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Garip olaylar Forumunda Uzay Aracının Görüntülediği Marstaki Yaratık Konusunu Okuyorsunuz..
 1. sen_AY
  Devamlı Üye

  Uzay Aracının Görüntülediği Marstaki Yaratık
  Uzay Aracının Görüntülediği Marstaki Yaratık

  Mars'a gönderilen keşif aracının geçtiği görüntülerde çıplak bir yaratığın görüldüğü iddia edildi. İddiaya göre Mars'ta çıplak bir "yaratığın" gezindiğini gören uzmanlar şok oldu.

  Geçilen fotoğrafları uzun süredir inceleyen uzmanlar, sanki yürüyormuş ya da bir tepeciğe oturmuş gibi görülen bir "yaratık" tespit etti.

  Uzay aracının Mars'tan geçtiği şaşırtıcı fotoğrafta, sanki öylesine dolşana çıplak yaratık, bir tepeceğe tırmanmış ve oturuyormuş gibi görülüyor. Sipirit'in geçtiği fotoğrafları 4 yıldır en ince ayrıntısına kadar inceleyen uzmanlar, fotoğraflardan birisinde küçük yeşil bir "yaratık"ın olduğunu farketti. Görüntüde insan fizyonomisini de andıran "yaratık", dağlık alanda yürüyüp, tepciklerden birisindeki kayanın üzerine oturmuş gibi görünüyor. Gayet rahatmış gibi bir pozisyonda kameralara görüntüsü yasıyan "yaratık"ın kolu, iki ayağından birisinin üzerindeymiş gibi algılanıyor.

  Uzun süredir fotoğrafları inceleyen uzmanlardan birisi görüntüyle ilgili olarak, "Bu fotoğraf çok şaşırtıcı. Mars'ta çıplak bir "yaratığın" gezindiğini görünce gözlerime inanamadım" dedi.

  NASA'nın Mars'a gönderdiği Sipirit adlı keşif aracı şimdilerde yeni görevini sürdürüyor. Sipirit keşif aracı, 10 Haziran 2003'te gönderilmişti.
  tangnderdokkareler.jpg

  tangnderdokkarelervv.jpg

  tangnderdokkarelervvv.jpg

  tangnderdokkarelervvvv.jpg
 2. barbarospasa
  Yeni Üye

  haa ha ha ha ne uzayı ne yaratığı ya inanmayın
 3. lostgirll
  Yeni Üye
  marsta atmosfer oldugunu da yeni görüyorum.. mavi gökyüzü var resmen
+ Yorum Gönder