+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Gebelik ve Annelik Forumunda gen-art ankara Tüp Bebek Merkezi ve Fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  gen-art ankara Tüp Bebek Merkezi ve Fiyatları
  gen-art ankara Tüp Bebek Merkezi ve Fiyatları


  Fiziksel ve duygusal olarak hassas olduğunuz bu dönemde finansal konular stres ve kaygı yaratabilir. Sizin için uygun farklı tedavi seçenekleri için beliren harcamaları karşılıklı açık bir şekilde konuşarak bu kaygınızı mümkün olduğu kadar hafifletmek isteriz.

  Gerekli her ödemenin detaylı açıklamasının sizlere yapılması oldukça önemlidir. Doktorunuzla tedavinizin başladığı gün finansal danışmanımız bu konularda sizi bilgilendirecek, size çeşitli ödeme seçenekleri sunacaktır.

  Finansal Seçenekler:
  Emekli Sandığı, Bağkurlu ve SSK’lı hastalarımız, devletin öngördüğü koşulları sağladıkları takdirde üniversite ya da araştırma hastanelerinden tedavi raporu alabilirler ve merkezimizin devlet indirimi anlaşmasından yaralanabilirler.

  Maliyetler, ödemeler, sağlık güvenceniz ile ilgili tüm konular hakkında yöneticimizden bilgi alabilirsiniz.
  29 Eylül 2008 günü resmi gazetede yayınlanan (Sayı: 27012) 2008 yılı Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği’ni okumak için lütfen tıklayınız…

  Genart’ta Tüp Bebeğe Taksit İmkanı

  Kurumu olmayan veya Yeşilkart’lı hastalarımıza özel, Oyak Bank, İş Bankası, Ziraat Bankası ve Akbank ile yaptığımız özel bir anlaşma sonucunda tüp bebek fiyatımızı taksitlendirebiliyoruz.

  SSK ile anlaştık!!!

  Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK’ nın tek çatı altında birleşmesinden sonra merkezimizin yaptığı anlaşma doğrultusunda hastalarımızın tüp bebek tedavi ve ilaç ücretinin önemli bir kısmı devlet tarafından karşılanacaktır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

  Anlaşmalı kurumları öğrenmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz;

  Adres : Cinnah caddesi No: 47/A Çankaya-Ankara

  (312) 442 63 84 (pbx)
  gen-art ankara Tüp Bebek Merkezi ve Fiyatları
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Bebek hayali kuran ve normal yolla bebek sahibi olamayan aileler diğer ailelere göre daha hassas olabilmektedir. Bu dönemde en çok yaşanılan kaygının tüp bebek için yeterli bir bütçeye sahip olamamaktır. Günümüzde SSK ile tüp bebek yaptırabilirsiniz. SSK anlaşması olan tüm hastanelerde tüp bebek yaptırabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


genart tüp bebek merkezi hakkında yorumlar,  genart ta tüp bebek yaptıranlar,  genart tüp bebek merkezi yorumlar,  genart tüp bebek yaptıranlar,  gen art tüp bebek merkezi,  ankara genart tüp bebek